Doucovanie nemciny kvalitne,jednoducho a efektivneMartin F.

Martin Fifo
Účet overený:
nemecký jazyk
Bratislava
15€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím:), ponúkam súkromné hodiny nemčiny. Výučba je tematicky zameraná na vysvetlenie gramatiky, osvojenie si slovnej zásoby a prípravu na rôzne skúšky (certifikáty, skúšky na SŠ a VŠ). Hodiny sú vedené vo forme konverzácie a vysvetlenia gramatiky. Som mladý a trpezlivý lektor nemeckého jazyka s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti doučovania tohto jazyka. Pripravil som už mnoho ľudí rôznych vekových skupín a rôznych úrovní. Vyštudoval som germanistiku v interkulturnom kontexte. V prípade, že Vás inzerát zaujal a máte chuť sa zdokonaliť v nemeckom jazyku, tak ma neváhajte kontaktovať na email filipcikmartin1zavinacgmail.com :)Referencie

K Martinovi chodim na doucovanie z nemciny niekolko mesiacov. Je vidno, ze ho doucovanie bavi, co je dobre aj pre studenta, lebo ho to motivuje ucit sa. Vdaka Martinovi som si zlepsil znalost nemciny a nebojim sa ju pouzivat pri cestovani do nemecky hovoriacich krajin, ani v praci pri komunikacii s kolegami / klientami z Nemecka. Hodiny sme prisposobili mojim potrebam, ked porebujem, rozoberame gramatiku, pripadne konverzujeme v nemcine. Individualne doucovanie som potreboval, vyhovuje mi Martinov styl a v nemcine sa konecne citim sebavedomo.

Tomas V. - 6. 2. 2019

Martin ma pripravoval 5 mesiacov na skusky z nemciny, je trpezlivy, vie dobre a zretelne vysvetlit ucivo, bol pripraveny na kazdu hodinu a dalo sa s nim konverzovat na rozne temy v nemcine. Mozem len odporucit.

Vlastimil Z. - 2. 2. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu