¡Español es fácil! Španielčina, jazyk, ktorý ťa naladí ;)Dominika V.

Dominika Všelková
Účet overený:
španielsky jazyk
Štiavnik, Žilina, Bytča
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
88% zodpovedaných správ
17h priemerná rýchlosť odpovede

Polročné štúdium na Kanárskych ostrovoch mi pripomenulo, prečo tak milujem španielčinu. Študujem španielsky jazyk vo sfére podnikania v Ostrave a som nadšenkyňa španielskej kultúry, jedla a počasia :D
V prípade záujmu o doučovanie ma kontaktujte na tel. čísle +421 948 100 451 alebo na FB: Dominika Všelková.Referencie

Lekcie španielčiny s Dominikou odporúčam každému, kto sa chce tento jazyk naučiť. Vďaka Dominike sú hodiny zábavné, systematické, vždy je pripravená či už preberáme gramatiku alebo konverzujeme. Pre mňa je dôležitá jej časová flexibilita a trpezlivosť. :)

Alex H. - 1. 4. 2020

Dominika je skvelá učiteľka. Nielenže vie vysvetliť čo, prečo a ako v tomto jazyku funguje, ale do našich lekcií prináša tiež zážitky a skúsenosti zo života, nielen, v Španielsku. Navyše má aj veľkú dávku trpezlivosti, keď mi občas niečo trvá. Výhodou je jej flexibilita a nadšenie do výučby. Je to veselá osoba a na naše hodiny sa vždy teším. Začínal som úplne od nuly a s jej pomocou rýchlo postupujem.

Martin K. - 29. 1. 2020

Dominika je Energická,vždy vysmiata a pozitívne naladená a učenie s ňou je od prvej hodiny pre mňa zábava. Po každej hodine sa neviem dočkať tej najbližšej . Som jej vďačný za jej zodpovedný a trpezlivý prístup a tiež za jej časovú flexibilitu. Z môjho pohľadu naše hodiny zahŕňajú všetko čo som očakával a aj niečo navyše. Slovná zásoba, čítanie a porozumenie textu, počúvanie a porozumenie hovorenému textu, písanie a preklad,domáce úlohy a veľa komunikácie ,ktorú som si už mohol vyskúšať aj v bežnom živote, v práci či pri cestovaní. Všetko učivo vie vysvetliť jednoducho , zrozumiteľne a trefne. Hodiny španielčiny s Dominikou pre mňa znamenajú vždy slnečný deň bez ohľadu na to aké je počasie vonku. :)

Matej Z. - 10. 10. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu