¡Español es fácil! Španielčina, jazyk, ktorý ťa naladí ;)Dominika V.

Dominika Vselkova
Účet overený:
španielsky jazyk
Považská Bystrica, Žilina, Bytča
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Polročné štúdium na Kanárskych ostrovoch mi pripomenulo, prečo tak milujem španielčinu. Študovala som odbor Španielsky jazyk vo sfére podnikania v Česku a som nadšenkyňa španielskej kultúry, jedla a počasia!
V prípade záujme o spoznanie tohto nádherného jazyka ma neváhajte kontaktovať.Referencie

Po prvotnej ukážkovej hodine s Dominikou, som sa rozhodol, že budem pokračovať s výučbou španielského jazyka s Dominikou :) Dominika je vynikajúca učiteľka španielského jazyka. Na každú vyučovaciu je pripravená na 100%. Učivo vie vysvetluje precízne hlavne zrozumiteľne. Vecne uvedie mi aj príklady, rozdiely a načo si mám dávať pozor. Hodiny sú vedené zábavnou metódou, človek zapamätá si to. Nie je to odrepatná hodina. Nastali parkrát situácie, že som nevedel pochopiť učivo, ale spojiť si súvislosti na prvýkrát, Dominika nezaháľala a skúsila mi to vysvetliť ináč. :) pri výučbe je trpezlivá, ak sa na niečo spýtam, dostanem odpoveď. Som veľmi rád, že Dominika je moja lektorka španielského jazyka :)

Stefanec T. - 25. 6. 2020

Dominika je super! Je maximálne flexibilná, trpezlivá, milá a veselá. Hodiny s ňou vôbec nie sú nuda, práve naopak, vždy je to zábava. Je vždy pripravená či už na hodinu alebo na moje zvedavé otázky. Snaží sa zo mňa dostať čo najviac a dať mi čo najviac toho, čo ovláda. Lepšie som si nemohla vybrať :).

Zuzana Š. - 22. 5. 2020

Dominika, je skvelá. Zatiaľ najlepšia učiteľka španielčiny, akú som kedy mala. Sigue así Dominika!:-)

Petra H. - 18. 5. 2020

Vždy dobre naladená a pripravená na kždú hodinu. Trpezlivosť a flexibilný čas pre mňa najvacšou výhodou. Učivo vysvetluje zrozumitelne a na príkladoch. Odporučam všetkym ktorí sa chcú učiť jazyk zábavnou cestou.

Richard K. - 18. 5. 2020

Lekcie španielčiny s Dominikou odporúčam každému, kto sa chce tento jazyk naučiť. Vďaka Dominike sú hodiny zábavné, systematické, vždy je pripravená či už preberáme gramatiku alebo konverzujeme. Pre mňa je dôležitá jej časová flexibilita a trpezlivosť. :)

Alex H. - 1. 4. 2020

Dominika je skvelá učiteľka. Nielenže vie vysvetliť čo, prečo a ako v tomto jazyku funguje, ale do našich lekcií prináša tiež zážitky a skúsenosti zo života, nielen, v Španielsku. Navyše má aj veľkú dávku trpezlivosti, keď mi občas niečo trvá. Výhodou je jej flexibilita a nadšenie do výučby. Je to veselá osoba a na naše hodiny sa vždy teším. Začínal som úplne od nuly a s jej pomocou rýchlo postupujem.

Martin K. - 29. 1. 2020

Dominika je Energická,vždy vysmiata a pozitívne naladená a učenie s ňou je od prvej hodiny pre mňa zábava. Po každej hodine sa neviem dočkať tej najbližšej . Som jej vďačný za jej zodpovedný a trpezlivý prístup a tiež za jej časovú flexibilitu. Z môjho pohľadu naše hodiny zahŕňajú všetko čo som očakával a aj niečo navyše. Slovná zásoba, čítanie a porozumenie textu, počúvanie a porozumenie hovorenému textu, písanie a preklad,domáce úlohy a veľa komunikácie ,ktorú som si už mohol vyskúšať aj v bežnom živote, v práci či pri cestovaní. Všetko učivo vie vysvetliť jednoducho , zrozumiteľne a trefne. Hodiny španielčiny s Dominikou pre mňa znamenajú vždy slnečný deň bez ohľadu na to aké je počasie vonku. :)

Matej Z. - 10. 10. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu