Najvýhodnejšie individuálne doučovanie angličtiny v PrešoveAneta D.

Aneta Domonkosova
Účet overený:
angličtina - konverzácia, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - sš, angličtina - začiatočník, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglicky jazyk - preklad, abstrakty
Prešov
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello everyone :) Volám sa Aneta a som absolventka anglického jazyka, so štátnicou na úrovni C1. Pracujem ako lektorka v jazykovej škole Dynastia v Prešove. Mám skúsenosti so žiakmi ZŠ, SŠ, VŠ, ako aj s individuálnym vyučovaním študentov od 10-60 rokov.
Ponúkam celoročné doučovanie-každodennú prípravu do školy (zameškané,nepochopené učivo), príprava na certifikáty či maturitu ako aj krátkodobé doučovanie, napr. príprava na pracovný pohovor či pobyt v zahraničí. Výhody:
Celých 60 minút sa venujem len Vám. Témy a metódu doučovania stále prispôsobujem Vašim schopnostiam a požiadavkám. Časovo som flexibilná, môžme sa dohodnúť hoci aj deň pred hodinou, aby ste určite vedeli prísť na daný termín. :)
Za študentmi nedochádzam, vynovené priestory mám na Volgogradskej 13. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať cez tento email dynastiajs@gmail.com.Referencie

Ak hľadáte niekoho na doučovanie angličtiny tak Anett je na to skvelá voľba. Pred ňou som už chodila k pár luďom a určite môžem povedať, že ona je z nich všetkých najlepšia. Výuka je efektívne prispôsobená požiadavkám a znalostiam klienta a každou ďalšou hodinou sa človek cíti istejšie, hlavne pri konverzácii. Rozumieme si od začiatku, je milá a príjemná, ale tiež dokáže dobre naučiť. Od kedy ku nej chodím, moje výsledky sa neporovnateľne zlepšili.Naozaj odporúčam všetkými 10timi!

Viktoria C. - 12. 12. 2019

S doučovaním som veľmi spokojný. Anetka je veľmi flaxibilná a ústeretová či už sa to týka dohodnutia hodiny alebo danej problematiky. Vrelo doporučujem

Michal D. - 5. 12. 2019

Anetku odporucam pre vsetkých. Je mila, ustretova, dcera sa nevie dockat jej hodin, aj sa jej zlepsili znamky a vysvecko bolo na 1. Urcite sa nam oplatili individualne hodiny, kedze sa dcera vo vacsej skupine nevedela az tak vyjadrit. A taktiez mi vyhovovala flexibilnosť hodin. Dakujeme a urcite budeme pokracovat :)

Sandra A. - 3. 12. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu