Skype/Facebook doučovanie angličtinyAneta D.

Aneta Domonkosova
Účet overený:
angličtina - konverzácia, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - sš, angličtina - začiatočník, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglicky jazyk - preklad, abstrakty
Prešov
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 13€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello everyone :) Volám sa Aneta a som absolventka anglického jazyka, so štátnicou na úrovni C1. Pracujem ako lektorka v jazykovej škole Dynastia v Prešove. Mám skúsenosti so žiakmi ZŠ, SŠ, VŠ, ako aj s individuálnym vyučovaním študentov od 10-60 rokov.
Ponúkam celoročné doučovanie-každodennú prípravu do školy (zameškané,nepochopené učivo), príprava na certifikáty či maturitu ako aj krátkodobé doučovanie, napr. príprava na pracovný pohovor či pobyt v zahraničí. Výhody:
Celých 60 minút sa venujem len Vám. Témy a metódu doučovania stále prispôsobujem Vašim schopnostiam a požiadavkám. Časovo som flexibilná, môžme sa dohodnúť hoci aj deň pred hodinou, aby ste určite vedeli prísť na daný termín. :)
Za študentmi nedochádzam, vynovené priestory mám na Volgogradskej 13. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať cez tento email dynastiajs@gmail.com.Referencie

Anett je výborná ucitelka.Vždy je ochotná všetko vysvetliť.Dcéra sa na hodinu teší.aj keď teraz je to len cez mesenger.Som rada že sme si vybrali prave ju .

Alena M. - 30. 3. 2020

Mam doučovanie angličtiny z Anett. Aj ked som ukrajinka da sa ľahko pochopiť vysvetlenú informáciu. Anett je priateľska, zodpovedna, veľmi dobre komunikujeme. Svoju učiteľku odporúčam každému, kto sa chce naučiť angličtinu alebo zlepšovať svoje vzdelanie vo vzdelávacích inštitúciách.

Viktoriia C. - 30. 3. 2020

Anett je super doučovateľka, milá, veľmi inteligentná a úžasne vysvetľuje. Vďaka nej mám chuť učiť sa po anglicky. Myslím si, že lepšiu doučovateľku ani nenájdete. Je veľmi komunikatívna a rada podá pomocnú ruku aj mimo hodiny. Ak treba vysvetli aj viackrát. Nebola hodina z ktorej by som si neodniesol nové vedomosti. Nič iné mi ani neostáva len Anett vrelo odporúčať.

Lukáš K. - 26. 3. 2020

Anett je proste TOP! Naj učiteľka, akú som kedy mala! Keď som k nej prišla, bola som zúfalá, neznášala som anglinu, stale som mala max.trojky, no ona dokázala fakt nemožné. Čo bolo pre mňa veľmi podstatné - pri výučbe angličtiny som nemala pocit, že sedím v škole a niečo musím, ale že je to forma diskusie a hry a ja sa to chcem naučiť, lebo ma to aj zaujima.) Vidno, že to čo robí, má skutočne rada, rovnako ako svojich študentov. Hodiny s ňou som si užila a ich výsledkom bolo 80% z maturitného testu. Veľmi Vám ďakujem a odporúčam každému maturantovi!

Inga B. - 2. 3. 2020

Ak hľadáte niekoho na doučovanie angličtiny tak Anett je na to skvelá voľba. Pred ňou som už chodila k pár luďom a určite môžem povedať, že ona je z nich všetkých najlepšia. Výuka je efektívne prispôsobená požiadavkám a znalostiam klienta a každou ďalšou hodinou sa človek cíti istejšie, hlavne pri konverzácii. Rozumieme si od začiatku, je milá a príjemná, ale tiež dokáže dobre naučiť. Od kedy ku nej chodím, moje výsledky sa neporovnateľne zlepšili.Naozaj odporúčam všetkými 10timi!

Viktoria C. - 12. 12. 2019

S doučovaním som veľmi spokojný. Anetka je veľmi flaxibilná a ústeretová či už sa to týka dohodnutia hodiny alebo danej problematiky. Vrelo doporučujem

Michal D. - 5. 12. 2019

Anetku odporucam pre vsetkých. Je mila, ustretova, dcera sa nevie dockat jej hodin, aj sa jej zlepsili znamky a vysvecko bolo na 1. Urcite sa nam oplatili individualne hodiny, kedze sa dcera vo vacsej skupine nevedela az tak vyjadrit. A taktiez mi vyhovovala flexibilnosť hodin. Dakujeme a urcite budeme pokracovat :)

Sandra A. - 3. 12. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu