Matúš K.

Matúš Kachút
Účet overený:
gitara, hudobná výchova, hra na gitare, hra na ukulele, elektrická gitara, akustická gitara, klasická gitara, basová gitara, hudobná teória, hudobná improvizácia, plávanie, tréner plávania
Bratislava - Nové Mesto, Rovinka, Tomášov
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam súkromné hodiny hry na elektrickú gitaru, akustickú gitaru, ukulele a taktiež klasickú gitaru.
Doučujem aj hudobnú teóriu a improvizáciu.

Pochádzam z hudobníckej rodiny, vďaka čomu som bol k hudbe vedený už od detstva.
Študoval som gitaru na konzervatóriu v Bratislave, no taktiež súkromne u popredných slovenských aj zahraničných profesionálnych hudobníkov u ktorých som okrem kvalitného hudobného vzdelania získal aj bohaté rady a skúsenosti ohľadom pedagogiky.

Aktívne hrávam vo viacerých hudobných projektoch a mám za sebou aj spolupráce s poprednými osobnosťami slovenskej a zahraničnej hudobnej scény.
Na prácu s deťmi aj staršími som zvyknutý, keďže okrem výučby gitary pracujem aj ako tréner plávania, nakoľko som v detstve popri hudbe a mnohých iných aktivitách plával v KŠP Žralok.
Taktiež mám dlhoročnú prax ako animátor detských táborov pre staromestské centrum kultúry a vzdelávania.

Uprednostňujem keď žiak dochádza za mnou, nakoľko mám v učebniach všetky potrebné materiály na výučbu, aparatúru a nástroje no po dohode chodievam aj ja za žiakom.

Rád sa prispôsobím vášmu obľúbenému žánru a potrebám, ktoré má každý žiak iné.
Pri výučbe sa kladie dôraz na to, aby sa žiak naučil správnu techniku hrania, nakoľko nesprávne návyky sa neskôr veľmi ťažko preúčajú no hodiny sú vedené hravou formou s dôrazom na imrovizáciu, rozvoj hudobnej tvorivosti a individuálny prístup.
Prvá hodina je zdarma.Referencie

Matus uci mojho syna uz dva roky. Ako hudobnik musim povedat, ze som nadmieru spokojny. Je super pedagog a hudobnik ale aj vzor pre mojho syna. Vie ho spravne motivovat a kazdu jednu hodinu uci na 100% Odporucam :)

Alex B. - 22. 3. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu