Matúš KachútMatúš K.

Matúš Kachút
Účet overený:
gitara, hudobná výchova, hra na gitare, hra na ukulele, elektrická gitara, akustická gitara, klasická gitara, basová gitara, hudobná teória, hudobná improvizácia, plávanie, tréner plávania
Bratislava - Nové Mesto, Bratislava - Staré mesto, Tomášov
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
88% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam súkromné hodiny hry na: elektrickú gitaru, akustickú gitaru, ukulele a taktiež hru na klasickú gitaru a basovú gitaru.
Doučujem aj hudobnú teóriu a improvizáciu.
Pochádzam z hudobníckej rodiny.
Študoval som gitaru na konzervatóriu v Bratislave, no taktiež súkromne u popredných slovenských aj zahraničných profesionálnych hudobníkov u ktorých som okrem kvalitného hudobného vzdelania získal aj bohaté rady a skúsenosti ohľadom pedagogiky.
Aktívne hrávam vo viacerých hudobných projektoch a mám za sebou aj spolupráce s poprednými osobnosťami slovenskej a zahraničnej hudobnej scény.
Na prácu s deťmi aj staršími som zvyknutý, keďže okrem výučby gitary pracujem aj ako tréner plávania, nakoľko som v detstve popri hudbe a mnohých iných aktivitách plával v KŠP Žralok.
Taktiež mám dlhoročnú prax ako animátor detských táborov pre staromestské centrum kultúry a vzdelávania.
Uprednostňujem keď žiak dochádza za mnou, nakoľko mám v učebniach všetky potrebné materiály na výučbu, aparatúru a nástroje no po dohode chodievam aj ja za žiakom.
Rád sa prispôsobím vášmu obľúbenému žánru a potrebám, ktoré má každý žiak iné :)Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu