Výučba anglického jazyka aktívnou formou už od základov.Naďa L.

Naďa Lančarič
Účet overený:
anglický jazyk
Trnava, Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
60% zodpovedaných správ
13h priemerná rýchlosť odpovede

Ďakujem, že ste navštívili môj profil. Moje meno je Naďa a anglický jazyk ma sprevádza už od malička. Skúsenosti a rozvoj jazykových zručnosti anglického jazyka som získala vďaka prevádzkovaniu vlastnej jazykovej školy. Pravidelne sme sa umiestňovali na prvých priečkach v hodnotení NAJ Jazyková škola v Trnavskom kraji a v hodnotení jazykových škôl v rámci SR.
Aktuálne vo výučbe pokračujem a venujem sa jej v pohodlí domova, mám živnosť. Úvodná hodina je bezplatná, kde sa zoznámime, poviete si svoju predstavu, na čo sa chcete zamerať, porozprávame sa o úrovni vášho jazyka a pokial budete chcieť dohodneme sa na ďalšom postupe.Referencie

Potrebovala som prípravu na prijímacie skúšky z anglického jazyka a sama som sa toho veľmi bála pretože angličtina mi v škole veľmi nešla. Naďa mi prišla podľa profilu ako najlepšie riešenie a určite som svoje rozhodnutie neoľutovala. Na hodinách bola vždy uvoľnená atmosféra, keď som niečomu nerozumela vždy mi všetko fantasticky vysvetlila, a na každej hodine sme si v rýchlosti zopakovali teóriu a potom sme makali na cvičeniach . Keď som niečomu nechápala nebála som sa opýtať prečo to tak je atď. Dokonca ma hodiny angličtiny začali baviť. Určite odporúčam ja som bola veľmi spokojná a prijímačky som úspešne zvládla.

Michaela J. - 27. 5. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu