Angličtina-rýchlo, lacno, efektívne🙂Katarína V.

Katarína Vargová
Účet overený:
angličtina, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - zš, angličtina - začiatočník, angličtina - právo, angličtina - konverzácia, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - príprava na maturitu
Košice, Prešov, Veľký Šariš
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
60% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Ako študentka právnickej fakulty so štátnicami z anglického jazyka na úrovni C1-C2 ponúkam doučovanie anglického jazyka na rôznych úrovniach. Hodiny gramatiky nie sú problém :) a po pár hodinách nebudú problémom ani pre Teba! K dispozícii som aj čo sa týka konverzácii.Neváhaj ma kontaktovať 🤓 I am looking forward to see you!Referencie

Katka je naozaj vysnená doučovateľka. Po dvoch mesiacoch som sa naučila viac ako za celý čas v škole :) Na hodiny sa vždy zodpovedne pripravuje, učivo zrozumiteľne vysvetlí a dokonca je ešte aj zábavná. Ak sa bojíte rozprávať po anglicky tak ako ja, tak Katka je ten správny človek. :) už po pár minútach z vás tréma opadne. Katka, ďakujem!

Lívia O. - 22. 10. 2019

Katka je veľmi milá, trpezlivá ,vždy pripravená na hodinu, vysvetlí aj viackrát aj úplné základy. Už teraz vidím pokrok , vysvetľuje všetko zrozumiteľne a jasne. Odporúčam :)

Julka B. - 6. 10. 2019

Katku som si našla podľa recenzií a keďže býva na opačnom konci ako ja, rozhodla som sa skúsiť to cez Skype. Mala som z toho obavy, ale nič lepšie som nemohla urobiť, je to pohodlné a efektívne. Hodiny su rôznorodé, prispôsobené mne a mojim požiadavkám. Katka je užasná, milá, flexibilná a vždy v dobrej nálade :) Vďaka nej ma Angličtina začala konečne baviť a tešim a na každú hodinu. Logika, ktorú do učenia dáva ma posúva rýchlym krokom ďalej. Vysvetlí, poradí, pochváli :) ... aj strach z rozprávania zo mňa opadol a ja "speakujem" :) Voľbou Katky možete len získať. Katka ďakujem, si TOP ;)

Petra P. - 19. 9. 2019

Katka si zaslúži 5 hviezdičiek už len za trpezlivosť :) Na každú hodinu je pripravená a vie prispôsobiť hodinu podľa individuálnych požiadaviek a úrovne ovládania anglického jazyka. Ak sa chcete v anglickom jazyku zdokonaliť alebo začínate od základov, Katka je pre vás tá správna voľba :)

Ľuboš M. - 14. 9. 2019

Ako Katka uvádza už v nadpise, jej výučba je efektívna, veci vysvetľuje jednoducho a vďaka mnohým materiálom a cvičeniam sa zlepšíte naozaj rýchlo. Je veľmi milá a ústretová čo sa týka dohadovania hodín a vždy ochotne vysvetlí aj akúkoľvek banalitu, ktorej nerozumiete už od základnej školy. Vrelo ju odporúčam každému, komu robí angličtina problémy, ale aj každému kto sa chce zlepšiť v komunikácii či slovnej zásobe na vyššej úrovni.

Peťa Č. - 12. 8. 2019

Katka je šikovná, trpezlivá a milá. Lekcie nie sú iba užitočné pre moju slovnú zásobu a gramatiku z anglického jazyka, ale aj plné zábavy. Vrelo odporúčam.

Natália C. - 7. 8. 2019

Katka je milá a trpezlivá, prispôsobí vyučovanie vášmu tempu. Pripravuje sa na hodiny a po každom stretnutí vidím pokrok. Som spokojná. Odporúčam a ďakujem!!

Nikola K. - 7. 8. 2019

Potreboval som zlepšiť svoju slovnú zásobu kvôli práci a s Katarínou sa nám to v priebehu pár intenzívnych týždňov podarilo. Teraz komunikujem bez problémov s kýmkoľvek a kdekoľvek. 100% odporúčam !

Ivan V. - 1. 7. 2019

Super doučovanie !!! Stihla som si opraviť známku v škole o 2 stupne a to v priebehu 5 doučovacích hodín s Katkou. Všetko vysvetlí tak,že zrazu angličtinu pochopia všetci! :) Katka ďakujem ! Zachránila si ma v poslednej chvíli.

Lucia V. - 1. 7. 2019

Katka je veľmi trpezlivá a ústretová. S angličtinou dokáže pomôcť už od samých základov. Dokáže pomôcť nie len s gramatikou ale aj so slovnou zásobou. Vie poradiť kde a ako si slovnú zásobu obohatiť. Na hodiny s ňou sa vždy veľmi teším. Dokáže nadchnúť pre štúdium jazyka.

Soňa B. - 28. 6. 2019

Perfektná znalosť angličtiny, obrovská slovná zásoba. Ešte sa mi nepodarilo položiť otázku týkajúcu sa angličtiny, na ktorú by nevedela odpovedať, či už išlo o nejakú frázu, slovíčko alebo gramatiku. Na hodinách cítiť, že ju angličtina nesmierne baví a ma pre ňu obrovskú vášeň. Je to veľmi príjemná, usmievavá, priateľská a vždy pozitívne naladená slečna, ktorá má veľký všeobecný prehľad a je možné s ňou diskutovať na rôzne témy. Vrelo ju všetkým odporúčam!!!

Samuel T. - 12. 6. 2019

S Katkou som veľmi spokojný, na doučovania chodím veľmi rád. Chodím k nej pár mesiacov a výsledky sú super. Katka nie len, že naučí, ale aj ukáže, aká je angličtina zaujímavá. Vrelo odporúčam!

Anton Z. - 9. 6. 2019

Veľmi sa mi páči profesionálny prístup a originálne cvičenia, vďaka ktorým ma angličtina začala oveľa viac zaujímať a baviť ako to bolo na škole. Vrelo Katku odporúčam a ďakujem za nové vedomosti z každej hodiny. Looking forward for next lesson!

Dan D. - 7. 6. 2019

Katka je vynikajuca profesionalka v doucovani!!! Som staly zaciatocnik anglockeho jazyka, ktory sa nikdy nedokaze posunut v pred... stale nedostatky s pouzivanim casov, predloziek, skladanim viet a prave s Katkou som to zacala chapat. Dostane Vas do toho za par vyucovacich hodin, vysvetli vam aj to co v anglickom jazyku chyba - SYSTEM a logika! co bohuzial robi problem vela studentom s katkou to zvladnete.... Ma Uzasnu trpezlivost prisposobi sa Vam, vytvori vam prijemne podmienky aby ste nemali komunikacny blog a navyse je velmi sympaticka a zlata :) Urcite odporucam kazdemu vysledky sa dostavia po prvych hodinach.

Kristina D. - 5. 6. 2019

Ak hľadáte spoľahlivú a šikovnú doučovateľku tak určite Katku! Vďaka nej nemám problém komunikovať kedykoľvek cestujem do zahraničia. Určite odporúčam!

Veronika H. - 5. 6. 2019

Katka je veľmi šikovná,mladá baba vždy pripravená pomôcť a poradiť. Hodiny sú zábavné a ani sa nenazdáte a už si s ňou veselo speakujete! Katuška,ďakujem Ti veľmi pekne za všetko čo si ma naučila! You are the best!

Gabina C. - 5. 6. 2019

Vynikajúce doučovanie, veľmi veľká slovná zásoba a obrovská dávka trpezlivosti. Doučovanie s Katkou bolo super! Maturita po doučovaní s Katkou bola naozaj len formalita.

Alex M. - 21. 4. 2019

Katka je najlepšia doučovateľka! Veľmi mi pomohla a po hodinach s ňou som bez problemov zmaturovala na 1 :) Okrem toho je s ňou sranda!

Denisa M. - 18. 4. 2019


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu