Angličtina-rýchlo, lacno, efektívne🙂Katarína V.

Katarína Vargová
Účet overený:
angličtina, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - zš, angličtina - začiatočník, angličtina - právo, angličtina - konverzácia, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - príprava na maturitu
Košice, Prešov, Veľký Šariš
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
17h priemerná rýchlosť odpovede

Ako študentka právnickej fakulty so štátnicami z anglického jazyka na úrovni C1-C2 ponúkam doučovanie anglického jazyka na rôznych úrovniach. Hodiny gramatiky nie sú problém :) a po pár hodinách nebudú problémom ani pre Teba! K dispozícii som aj čo sa týka konverzácii.Neváhaj ma kontaktovať 🤓 I am looking forward to see you!Referencie

Perfektná znalosť angličtiny, obrovská slovná zásoba. Ešte sa mi nepodarilo položiť otázku týkajúcu sa angličtiny, na ktorú by nevedela odpovedať, či už išlo o nejakú frázu, slovíčko alebo gramatiku. Na hodinách cítiť, že ju angličtina nesmierne baví a ma pre ňu obrovskú vášeň. Je to veľmi príjemná, usmievavá, priateľská a vždy pozitívne naladená slečna, ktorá má veľký všeobecný prehľad a je možné s ňou diskutovať na rôzne témy. Vrelo ju všetkým odporúčam!!!

Samuel T. - 12. 6. 2019

S Katkou som veľmi spokojný, na doučovania chodím veľmi rád. Chodím k nej pár mesiacov a výsledky sú super. Katka nie len, že naučí, ale aj ukáže, aká je angličtina zaujímavá. Vrelo odporúčam!

Anton Z. - 9. 6. 2019

Veľmi sa mi páči profesionálny prístup a originálne cvičenia, vďaka ktorým ma angličtina začala oveľa viac zaujímať a baviť ako to bolo na škole. Vrelo Katku odporúčam a ďakujem za nové vedomosti z každej hodiny. Looking forward for next lesson!

Dan D. - 7. 6. 2019

Katka je vynikajuca profesionalka v doucovani!!! Som staly zaciatocnik anglockeho jazyka, ktory sa nikdy nedokaze posunut v pred... stale nedostatky s pouzivanim casov, predloziek, skladanim viet a prave s Katkou som to zacala chapat. Dostane Vas do toho za par vyucovacich hodin, vysvetli vam aj to co v anglickom jazyku chyba - SYSTEM a logika! co bohuzial robi problem vela studentom s katkou to zvladnete.... Ma Uzasnu trpezlivost prisposobi sa Vam, vytvori vam prijemne podmienky aby ste nemali komunikacny blog a navyse je velmi sympaticka a zlata :) Urcite odporucam kazdemu vysledky sa dostavia po prvych hodinach.

Kristina D. - 5. 6. 2019

Ak hľadáte spoľahlivú a šikovnú doučovateľku tak určite Katku! Vďaka nej nemám problém komunikovať kedykoľvek cestujem do zahraničia. Určite odporúčam!

Veronika H. - 5. 6. 2019

Katka je veľmi šikovná,mladá baba vždy pripravená pomôcť a poradiť. Hodiny sú zábavné a ani sa nenazdáte a už si s ňou veselo speakujete! Katuška,ďakujem Ti veľmi pekne za všetko čo si ma naučila! You are the best!

Gabina C. - 5. 6. 2019

Vynikajúce doučovanie, veľmi veľká slovná zásoba a obrovská dávka trpezlivosti. Doučovanie s Katkou bolo super! Maturita po doučovaní s Katkou bola naozaj len formalita.

Alex M. - 21. 4. 2019

Katka je najlepšia doučovateľka! Veľmi mi pomohla a po hodinach s ňou som bez problemov zmaturovala na 1 :) Okrem toho je s ňou sranda!

Denisa M. - 18. 4. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu