Zvládneš to :)Adriána B.

Adriána Baldovská
Účet overený:
slovenský jazyk a literatúra, náuka o spoločnosti - občianska náuka
Celé Slovensko, Banská Bystrica
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
57% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou štúdia učiteľstvo slovenského jazyka a literatúry a náuky o spoločnosti. Svoje magisterské vzdelávanie ukončím o dva mesiace štátnou skúškou.
Ponúkam doučovanie slovenského jazyka a literatúry s možnosťou prípravy na Monitor testovanie alebo maturitnú skúšku, rovnako aj na prijímacie pohovory na strednú alebo vysokú školu.
Zároveň ponúkam doučovanie predmetu Občianska náuka, moje zameranie je zvlášť na oblasť filozofie, ktorú so mnou hravo zvládnete, ale zameriavam sa na celý predmet, ktorý obsahovo napĺňa aj oblasť psychológie, práva, sociológie a ekonómie.
Svoje teoretické vedomosti nášho materinského jazyka som využila aj v praxi v médiach, pôsobila som ako moderátorka v regionálnom rádiu, taktiež som istý čas pracovala aj pri tvorbe kultúrnych tipov do regionálneho televízneho vysielania.
Jazyk mám teda odskúšaný nielen v teoretickej rovine, ale hlavne v tej praktickej.
"Okrem iného" rada recitujem- teda viem ponúknuť aj prípravu na recitačné súťaže, resp. súťaže podobného charakteru. :)
Neváhaj, kontaktuj ma. Mojou výhodou je, že ponúkam doučovanie cez skype.Referencie

Nemozem robit nic ine ako chvalit.Na prijamcie skusky som bola 100% pripravena+doucovania a pani doucovatelka mi dodali vela sebavedomia. Ak hladate doucovania ktore posunu vpred vase vedomosti a myslienky a zaroven zaujmu ci pobavia urcite ste na spravnom profile :)

Ivana M. - 29. 3. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu