Matematika, Fyzika a Informatika so zvládnutím od 8.ročníka ZŠ po nižšie ročníky VŠ.Stanislav J.

Stanislav Januschke
Účet overený:
matematika, fyzika, informatika
Bratislava, Mlynská dolina, Fakulta Matematiky Fyziky a Informatiky UK, Bratislava - Ružinov, Bratislava - Karlova Ves
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
25% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Učím preto aby som niekomu pomohol, peniaze nie sú primárna motivácia. Ak si nemôžete dovoliť zaplatiť, viem sa dohodnúť aj na doučovaní zadarmo ak budem vidieť u študenta snahu a pracovitosť.V bežných prípadoch si pýtam 10EUR/60min.

Mám 48 rokov, robil som učiteľa na elektropriemyslovke a programátora databáz, mám skúsenosti aj s doučovaním, hlavne stredné školy (vrátane prípravy na maturitu, prijímacie skúšky, SCIO testy). Momentálne si dopĺňam vzdelanie na FMFI UK (Fakulta matematiky, fyziky a informatiky Univerzity Komenského v BA, známa aj ako MatFyz).

Pri doučovaním sa snažím aby študent skutočne pochopil problematiku, lebo to čomu rozumieme si budeme pamätať veľmi dlho, to čo sa naučíme naspamäť veľmi rýchlo zabudneme. Preto snahu naučiť sa matematiku alebo fyziku bez porozumenia považujem za stratu času a nechcem sa na nej podielať.
V prípade matematiky považujem za veľmi dôležité zvládnutie základov.
Ak ste mali problémy v predošlých ročníkoch, tak sa budem najskôr snažiť o zaplátanie dier vo vedomostiach a až potom začneme preberať nové učivo.
Lebo stavať na slabých základoch nemá význam, stavba sa skôr či neskôr aj tak začne rúcať. Za problém nepovažujem ak sa človek občas mýli, problém je ak nevie čo a prečo robí, ako veci fungujú. Zaplátať predošlé diery je niekedy veľmi náročná a nepopulárna cesta, ale čím viac učím, tým viac som presvedčený že v prípade matematiky je táto cesta jediná správna.
V prípade fyziky a informatiky sú jednotlivé oblasti viac oddelené a preto problémy z predchádzajúcich ročníkov nemusia brzdiť zvládnutie nového učiva.

Cez skype (zatial) nedoučujem.
Na doučovanie môžem prísť k Vám, vieme sa stretnúť na pôde FMFI UK (začiatok Karlovej Vsi, neďaleko Botanickej záhrady, spoje 4,9, 29, 33, 133), alebo môžte prísť za mnou domov na Svätoplukovu 17 (spoje 212, 205, 50, 210, 88, 21, X72) alebo Muškátovú 2 (spoje 201, 202, 96, 212).

Do 23.9.2019 mám čas prakticky kedykoľvek a môžem Vám venovať toľko času koľko uznáte za vhodné, po 23.9. sa budem musieť prispôsobiť svojim študijným povinnostiam. Ak máte záujem o doučovanie, kontaktujte ma prosím na 0905 716 265. Najlepšie ako pošlete krátku SMS, zavolám späť.Kontaktný formulárNapísať referenciu