Španielčina v Bratislave zábavnou formou za super cenuTatiana Ž.

Tatiana Žiaková
Účet overený:
španielsky jazyk
Bratislava
1 odučená lekcia
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Táňa a v rámci Bratislavy poskytujem doučovanie španielčiny po pokročilú úroveň. Kúzlo tohoto jazyka sa snažím ľuďom priblížiť tak, aby to pre nich bolo použiteľné hlavne v bežnom živote :) Opečiatkovaný pedagóg síce nie som ale nedostatok nadupaných certifikátov vyvažujem osobným prístupom, bohatými skúsenosťami a vlastným nadšením. Španielčinu sama študujem už deviatym rokom, niečo som aj pocestovala, takže ak máš problém rozhovoriť sa pred cestou do zahraničia, či si úplný začiatočník ktorý len čaká, kým si k tomuto jazyku vybuduje skutočnú lásku, som pre teba ten pravý človek. V rámci svojho štúdia politológie mám špecializáciu na región Latinskej Ameriky, takže ťa naučím nielen kontinentálnemu akcentu ale aj zaoceánskym zaujímavostiam. Časovo som flexibilná, ak mi teda dáš vedieť včas a na cene sa vieme dohodnúť podľa toho, koľko hodín budeš potrebovať.Referencie

Tana je fakt super, chodim k nej na spanielcinu uz pol roka, ma velmi osobny pristup a lekcie su zabavne, ziadna nuda. Atmosfera je rozhodne kamaratska, a co velmi ocenujem je, ze prisposobuje hodinu mojim individualnym potrebam a schopnostiam a vzdy je mega pripravena. Takisto je flexibilna co sa tyka casu, takze sa dokazeme vyborne zladit. Rozhodne pozitivna skusenost, vrelo odporucam 😊 budem chodit nadalej.

Matej K. - 28. 7. 2019

Vrelo odporúčam! po cca. 3 mesačnom kurze s Táňou, som nemal problém dohovoriť sa po španielsky a hlavne rozumieť španielčine.

Stefan T. - 27. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu