Certified TEFL English conversational private tutor/Certifikovaný súkromný lektor anglických konverzácií -TEFLSamuel G.

Samuel Greatness
Účet overený:
anglický jazyk, anglických konverzacii
Trnava, Slovakia -Skype
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
40h priemerná rýchlosť odpovede

SLOVAK:
Volám sa Samuel a som certifikovaný súkromný lektor anglických konverzacii. Mám certifikát TEFL so špecializáciou výučby angličtiny prostredníctvom piesní a komunikačných aktivít! Vyučujem anglický jazyk pre dospelých už viac ako desať rokov vo viac ako 50 krajinách.

Chcete si zlepšiť svoju angličtinu? Obávate sa hovorit anglicky kvôli nedostatku plynulosti? Či už je to pre Vašu prácu, štúdium alebo len chcete zlepšiť svoje každodenné ovládanie angličtiny pri rozhovore s priateľmi alebo cudzincami. Môžem vám pomôcť dosiahnuť Váš cieľ. Ponúkam hodinovú výučbu angličtiny za rozumné ceny. Tiež ponúkam individuálne lekcie cez Skype ™. S radosťou sa s Vami dohodnem na Vašich potrebách a špecifických požiadavkách. Zvýšime spolu Váš level angličtiny, aby ste sa nebáli komunikovať v akejkolvek situácii. Kontaktujte ma, prosím, pre viac informácií. Hodinova sadzba je 20 eur za hodinu.

I don't speak Slovak language, so please write to me in English.
Nehovorim po slovensky, prosim, piste mi iba v anglictine.

ENGLISH:
I am Mr. Samuel and a Certified TEFL English conversational private tutor. . I have a TEFL certificate, with the specialization of teaching English through songs, and communication-based activities! I have been tutoring adult English language for over ten years in over 50 countries.

Want to improve your English? Worried about your lack of fluency? Whether it's for your work, your studies or you just want to improve your everyday command of English while talking to friends and strangers, I can help you reach your goal. I am offering hourly English lessons at reasonable rates. I offer one-to-one lessons via Skype™. I am happy to discuss your needs further and to build a series of lessons around your specific requirements. I aim to raise your English speaking to a level where you feel comfortable in any kind of situation.contact me for more information. 20 euro for an hour.Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu