Matematika / English / EspañolFilip S.

Filip Svetlošák
Účet overený:
matematika, anglický jazyk, španielsky jazyk
Bratislava, Rajec
8€ - 8€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello! ¡Hola!

Volám sa Filip a som študentom medzinárodného maturitného programu IB (International Baccalaureate) na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave. Jedným z mojich predmetov je aj Mathematics (higher level), taktiež som mal matematiku pridanú v podobe seminára. V tomto predmete vidím viac ako len zmes čísel, nudných mechanických príkladov a vzorcov.

Vyučovacím jazykom môjho programu je angličtina, takže som s týmto jazykom v kontakte dennodenne. Angličtina bola v škole vždy mojím prvým jazykom. So španielčinou som začínal ako samouk, neskôr som to skúsil na jazykovej škole a natoľko ma to chytilo, že som v priebehu jedného roka preskočil dva ročníky. Obom týmto jazykom som sa venoval aj v rámci Ceny vojvodu z Edinburghu (DofE). Pracoval som a vo voľnom čase ešte občas brigádujem ako turistický sprievodca, takže o praktické využitie angličtiny či španielčiny nemám núdzu.

Jazyky doučujem záujemcov so vstupnou úrovňou úplný začiatočník až A2. Matematiku len základné školy. Ak ma chcete kontaktovať priamo, môžete to urobiť mailom - tonyleike40@gmail.com.Kontaktný formulárNapísať referenciu