Matematika / English / EspañolFilip S.

Filip Svetlošák
Účet overený:
matematika, španielsky jazyk, anglický jazyk
Bratislava, Rajec
10€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Hello! ¡Hola!
Volám sa Filip, mám 19 a som študentom medzinárodného maturitného programu IB (International Baccalaureate) na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave. Jedným z mojich predmetov je aj Mathematics (higher level), taktiež som mal matematiku pridanú v podobe seminára. V tomto predmete vidím viac ako len zmes čísel, nudných mechanických príkladov a vzorcov.

S angličtinou sa stretávam dennodenne, keďže je vyučovacím jazykom môjho programu. S týmto jazykom som v kontakte už od svojich šiestich rokov.So španielčinou som začínal ako samouk, neskôr som to skúsil na jazykovej škole a natoľko ma to chytilo, že som v priebehu jedného roka preskočil dva ročníky. Mimo školy tieto jazyky využívam aj v práci, keďže brigádujem ako turistický sprievodca.

Jazyky doučujem záujemcov so vstupnou úrovňou úplný začiatočník až A2. Matematiku len základné školy.Referencie

Filip doučoval moju dcéru. Bol som nesmierne spokojný, ako so mnou komunikoval, informoval ma o hodinách a aj ako sa na výučbu priptravoval. Môže len odpoirúčať.

Juraj H. - 16. 5. 2019

Filip je fantastický doucovateľ. Doučoval španielčinu môjho 11 ročného syna. Na každú hodinu sa svedomito pripravoval, hľadal zaujímavé alternatívy k preberanému učivu a dával mi konštruktívny feedback po hodinách. Aj keď sa malému študentovi nie vždy chcelo, vedel ho pozitívne motivovať priemernými prostriedkami, napr. odporúčaním vhodných aplikácií. Velmi oceňujem Filipovu vyzretosť a cieľavedomosť.

Jana B. - 26. 3. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu