Kvalifikované doučovanie anglického jazykaBeáta J.

Beáta Jelínková
Účet overený:
anglický jazyk - advanced, certifikáty, maturita, prijímačky na SŠ a VŠ, doučovanie žiakov so špeciálnymi potrebami
Sereď, Galanta, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Učiteľka Anglického jazyka s praxou na základnej škole, vysokej škole, individuálna výučba pre jazykové školy a vedenie kurzov. Vyučujem a doučím Anglický jazyk všetky úrovne, žiakov ZŠ, SŠ, VŠ, vrátane prípravy na prijímačky na SŠ, VŠ, maturitu, certifikáty, zápočty a štátne skúšky. Venujem sa hlavne doučovaniu žiakov so špeciálnymi vzdelávacími potrebami s použitím ICT, na danú tému píšem odborné články. Mám ukončené učiteľstvo anglického jazyka a literatúry, štátne skúšky z odboru prekladateľstvo, tlmočníctvo a business angličtiny, malý doktorát zo zameraním na výučbu žiakov s poruchami autizmu. V súčasnosti píšem dizertačnú prácu PhD zameranú na výučbu anglického jazyka žiakov so SEN.Referencie

P. učiteľka Jelinková, je úžasný pedagóg, ktorý vie nielen vynikajúco učiť, ale má aj srdce na správnom mieste. Vrelo odporúčam, naše deti učí a je vidieť veľký pokrok. Vždy je nápomocná. 😊

Denisa K. - 1. 3. 2020

Pani Jelínková, je vynikajúci človek a pedagóg, lektor na správnom mieste . Moja dcéra mala doslova odpor ku anglickému jazyku, slabučké výsledky a vďaka pani Jelíkovej sa na angličtinu teší, zlepšila sa aj vo výsledkoch v škole a seriozne sa pripravuje na maturitu. Je to odborníčka. ODPORÚČAM

Eleha H. - 26. 2. 2020

Pani Jelinková je veľmi seriózna, má milé vystupovanie a vynikajúci prístup k študentom. Vie motivovať k štúdiu. Hodiny hravo ubiehajú. Vrele odporúčam všetkým ktorí sa chcú zlepšiť v Anglickom jazyku, v priateľskej atmosfére prebieha celá hodina. Patrí jej veľké ďakujem. Je to odborníčka na správnom mieste.

Alexa S. - 26. 2. 2020

Pani Jelínková je skutočne vzorový pedagóg. Nielenže má výborné vzdelanie, ktoré sa odzrkadluje na kvalite hodín, ale taktiež pristupuje ku žiakom veľmi otvorene a príjemne. Ako mamička dieťaťa so špeciálnymi vzdelávacími potrebami ju taktiež viem odporúčiť aj pre detičky, ktoré majú rôzne problémy s učením. V minulosti sme sa stretávali najmä s výsmechom, avšak pani Jelínková nám ukázala, že sa angličtina dá môjho synčeka nielen naučiť, ale dokonca ho môže aj baviť.

Veronika J. - 19. 2. 2020

Pani Jelinkovu môžem iba odporučiť, v každom smere a vo všetkom. Veľmi mily a ústretový človek s individuálnym prístupom na veľmi profesionálnej úrovni. Učila ma od základov až po minuloročné skúšky, ktoré najmä vďaka nej dopadli na výbornú (úroveň C1).

Jozef S. - 16. 2. 2019

Pani Beátka je skvelá a veľmi príjemná učiteľka. Má dlhoročnú skúsenosť na základe ktorej presne vie, ako treba učiť ľudí, pretože každí sme iní. Pripravovala ma na život v Anglicku, naučila ma veľa anglických výrazov, ktorých som potrebovala. Pani Beatku vrelo odporučam a ďakujem jej za všetko ! :)

Edina B. - 10. 2. 2019

Pani Beáta je skvelý pedagóg, príjemné vystupovanie,pozitívny prístup,veľmi ochotná, ústretová, odporúčam každému kto sa chce zlepšiť v anglickom jazyku. Veľkým plusom je aj odbornosť a skúsenosti.

Filip K. - 6. 2. 2019

Pani Beátka ma pripravovala na skúšky z anglického jazyka. Bol som s ňou veľmi spokojný. Má profesionálny prístup, k príprave pristupovala veľmi seriózne a zodpovedne. Vďaka nej som sa za krátky čas posunul o niekoľko úrovní v anglickom jazyku vyššie. Skúšky som spravil. Vrelo ju odporúčam. :)

Jan S. - 28. 5. 2018

Príjemné vystupovanie,skvelý prístup,veľmi ochotná, ústretová ,odporúčam každému . Obrovské ďakujem.

Radova T. - 26. 1. 2018

Pani Jelínková je pre mňa v doučovaní unikát. Za celkom dlhý čas, kedy som mala možnosť stretnúť sa s viacerými pedagógmi v oblasti anglického jazyka, to bola práve ona, ktorá vo mne dokázala vzbudiť záujem o anglický jazyk a naučiť ma s radosťou sa ho učiť. Na hodiny som chodila úsmevom a rada. Jej ľudskosť a profesionálny prístup sú skvelé. Dokáže perfektne odhadnúť človeka a tým mu doslova namieru “ušiť” každú hodinu. :-)

Dagmara T. - 26. 1. 2018

Pani Beátku,vrelo odporúčam za jej pedagogický a priateľský prístup,veľkú chuť naozaj pomôcť a poradiť.Vďaka jej pomoci sa syn v anglickom jazyku veľmi zlepšil a začal ho baviť.

Andrea M. - 21. 1. 2018


Kontaktný formulárNapísať referenciu