Nauč sa po nemecky a/alebo taliansky s kľudom Taliana - pri káve, pri víne, cez Skype...Tatiana B.

Tatiana Búbelová
Účet overený:
nemecký jazyk, nemecká literatúra, taliansky jazyk
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Chceš sa učiť jazyk s úsmevom na tvári a bez stresu? Rada ti s tým pomôžem. Plán a spôsob výučby ti ušijem priamo na mieru. Chceš viac konverzačných hodín? Žiaden problém, budeme sa rozprávať :) Chceš si zlepšiť gramatiku? Budeme sa venovať gramatike. :) Zákazník je pán, no budem sa ťa vždy snažiť usmerniť, ak uvidím, že sa treba venovať aj inej oblasti, než je tvoja preferencia.

Som študentka magisterského stupňa tlmočenia do nemčiny a taliančiny. Milujem cestovanie a spoznávanie nových kultúr. Vždy ma fascinuje, keď som sa s domácimi môžem porozprávať ich jazykom. Je to najlepší spôsob, ako preniknúť do kultúry danej krajiny a ako lepšie porozumieť mentalite ľudí, interným vtipom a podobne :) Nemčine sa venujem už 14 rokov. Taliančine 4 roky. Oba jazyky milujem a teší ma, keď s nimi pracujem.

Rada sa s tebou podelím o moje znalosti a skúsenosti :) V pohodičke, bez stresu a zbytočného memorovania :)Referencie

Tatiana ma hneď na prvom stretnutí očarila svojou osobnosťou, príjemným vystupovaním a vedomosťami. Napriek tomu, že som nemecky dlho nehovorila, jej trpezlivý prístup a zrozumiteľné vysvetlenie gramatiky ma povzbudili a odvážila som sa aj ku konverzácii. Teší ma, že som ju na doučma.sk našla a odporúčam ju všetkými desiatimi. :-)

Charlotte C. - 8. 6. 2019

Dobrý deň, s mojou "učiteľkou" Táničkou som veľmi spokojná. Na hodiny sa vždy starostlivo pripraví, trvá na mojej aktívnej komunikácii v jazyku (taliančina). Napriek mojej zatiaľ slabej slovnej zásobe. Na hodinu sa teším, skvelá učiteľka, mimoriadne príjemný človek. Ďakujem!

Taťjana N. - 29. 4. 2019

Tatiana je vynikajúca doučovateľka, vždy pripravená a pozitívne naladená. Trpezlivá a vie motivovať :)

Peter V. - 22. 4. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu