Hravé doučovanie žiakov 1. stupňa ZŠ, prípadne aj 2. stupňa ZŠ :-)Marek Š.

Marek Štepita
Účet overený:
matematika - zš, Slovenský jazyk a literatúra - zš, fyzika - zš, geografia - zš, dejepis - zš, prírodoveda, vlastiveda, prvouka, informatika - zš, občianska náuka, pracovné vyučovanie, angličtina - začiatočník (pre 1. stupeň zš)
Spišská Nová Ves, Levoča, Smižany
poobede, večer, víkend,
71% zodpovedaných správ
18h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte, volám sa Marek, mám 26 rokov a som absolventom pedagogickej fakulty Prešovskej univerzity v študijnom programe: učiteľstvo pre primárne vzdelávanie (t.j. učiteľ pre 1. stupeň ZŠ). Keďže mám zamestnanie v ktorom nepracujem do večera, rozhodol som sa využiť svoj voľný čas k doučovaniu a ponúknuť svoje služby niekomu, kto to bude potrebovať. Skúsenosti z doučovania žiakov 1. stupňa mám ešte z čias štúdia na VŠ a párkrát som zaskakoval aj k starším žiakom 2. stupňa ZŠ (viem doložiť aj kontakt na osobu ktorej deti som doučoval).
Čo sa týka mojich referencií v danej oblasti, tak ešte počas štúdia som strávil jeden turnus ako animátor voľného času v CK Tramptária – Krahule a štúdium VŠ som ukončil v roku 2017 s cenou rektora Prešovskej univerzity za najlepšiu diplomovú prácu v ročníku.

S dochádzaním za žiakmi v okolí Spišskej Novej Vsi alebo Levoče nie je problém.
V prípade kontaktovania vám na všetky ďalšie prípadné otázky rád zodpoviem :-)Kontaktný formulárNapísať referenciu