Katarína M.

Katarína Mintálová
Účet overený:
 husle, ruský jazyk
 Bratislava
 811 02 (Bratislava)
  doobeda, poobede, večer, víkend,
  100% zodpovedaných správ
  2h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam súkromné hodiny hry na husle pre malé detičky aj dospelých, začiatočníkov aj pokročilých, pomôžem s prípravou na talentové skúšky. Rada naučím/doučím či už pre budúcu profesionálnu dráhu alebo len tak pre radosť.
Mám špičkové vzdelanie v obore v zahraničí a 30-ročnú prax ako hráčka prvých huslí v Slovenskom národnom divadle. Výuka môže prebiehať v slovenskom alebo ruskom jazyku, cena dohodou.

Vyučujem tiež samostatne ruský jazyk, začiatočníkov aj pokročilých, malých aj veľkých. Mám za sebou vysokoškolské štúdium a roky strávené v Rusku.Referencie

Som absolútny začiatočník v hre na husle a som nesmierne rád, že som našiel pani Katarínu, ktorá sa mi venuje. Je veľmi milá, trpezlivá a priateľská. Na moje dotazy rada odpovie a priateľsky vysvetlí. Má dlhoročné a bohaté skúsenosti s hrou na husle, ale čo je taktiež dôležité, je skvelý pedagóg, doučovanie ju baví. Na každú hodinu sa teším.

Viktor Z. - 22.1.2018

Pani Katarína je velmi mila a ustretova. Ma profesionalny pristup, trpezlivost, deti vie motivovat, vsetko do detailu vysvetli, tak aby to pochopili a velmi sa tesia na kazdu hodinu. Sme velmi spokojni!!! Mozme len odporucat!

Ludmila E. - 10.1.2018

Super pristup, jasne vysvetlovanie a hlavne trpezlivost!! Pani Katarina ma skvely pristup, uci spravnym navykom bez nejakeho pocitu natlaku, motivuje ziaka, vytvara prijemu atmosferu a co ja najvacsmi ocenujem je flexibilita. Vrelo odporucam

Martina M. - 8.1.2018

Veľmi dôsledné a profesionálne učenie hry na husle.

Viktória C. - 30.12.2017

S pani Katarínou som nadmieru spokojný. Ako nováčik, ktorý začínal od úplných základov oceňujem trpezlivosť a pozitívny, ľudský prístup. Hru na husle berie do detailov a utvrdzuje správne návyky bez pocitu nátlaku. Na každú hodinu sa teším a môžem iba odporúčať.

Ondrej A. - 26.12.2017

Som veľmi spokojná. Za hlavné pozitíva pani doučovateľky považujem: - profesionalitu na vysokej úrovni - radosť a schopnosť učiť aj od základov - veľmi príjemné vystupovanie, trpezlivosť

Tereza N. - 15.5.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu