Katarína M.

Katarína Mintálová
Účet overený:
husle, ruský jazyk
Bratislava, 81102
doobeda, poobede, večer, víkend,
90% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Ponúkam súkromné hodiny hry na husle pre malé detičky aj dospelých, začiatočníkov aj pokročilých, pomôžem s prípravou na talentové skúšky. Rada naučím/doučím či už pre budúcu profesionálnu dráhu alebo len tak pre radosť.
Mám špičkové vzdelanie v obore v zahraničí a 30-ročnú prax ako hráčka prvých huslí v Slovenskom národnom divadle. Výuka môže prebiehať v slovenskom alebo ruskom jazyku, cena dohodou.

Vyučujem tiež samostatne ruský jazyk, začiatočníkov aj pokročilých, malých aj veľkých. Mám za sebou vysokoškolské štúdium a roky strávené v Rusku.Referencie

K paní Kataríne som začal chodiť pred pár mesiacmi ako úplný začiatočník. Je veľmi milá, trpezlivá a ústretová - vždy sa vieme dohodnúť na termíne doučovania. Je to pre mňa veľká výhoda, keďže robím na zmeny. To, že je pani Katarína ozaj odborníčka dokazuje aj to, že vie vysvetliť všetko do najmenšieho detailu. Čo sa mne osobne páči a veľmi si to cením. Paní Kataríne veľmi pekne ďakujem za všetko a určite odporúčam každému, kto má záujem o hru na husliach.

Štefan J. - 19.6.2018

Pani Katarínka je vynikajúca učiteľka, je trpezlivá, milá a zároveň veľmi dôsledná.Cením si profesionálny prístup a vzácne rady, tešíme sa na každú hodinu.Môžem len doporučiť.

Andrea F. - 19.5.2018

S doučovaním som nadovšetko spokojný. Som úplný začiatočník a veľmi oceňujem hlavne trpezlivosť a profesionálny prístup. Praktiky aké používame sa mi veľmi páčia a vždy sa teším na ďalšiu hodinu. Odporúčam každému kto začína hrať na husliach a aj tým ktorí sa chcú zdokonaliť.

Matej K. - 16.5.2018

Som absolútny začiatočník v hre na husle a som nesmierne rád, že som našiel pani Katarínu, ktorá sa mi venuje. Je veľmi milá, trpezlivá a priateľská. Na moje dotazy rada odpovie a priateľsky vysvetlí. Má dlhoročné a bohaté skúsenosti s hrou na husle, ale čo je taktiež dôležité, je skvelý pedagóg, doučovanie ju baví. Na každú hodinu sa teším.

Viktor Z. - 22.1.2018

Pani Katarína je velmi mila a ustretova. Ma profesionalny pristup, trpezlivost, deti vie motivovat, vsetko do detailu vysvetli, tak aby to pochopili a velmi sa tesia na kazdu hodinu. Sme velmi spokojni!!! Mozme len odporucat!

Ludmila E. - 10.1.2018

Super pristup, jasne vysvetlovanie a hlavne trpezlivost!! Pani Katarina ma skvely pristup, uci spravnym navykom bez nejakeho pocitu natlaku, motivuje ziaka, vytvara prijemu atmosferu a co ja najvacsmi ocenujem je flexibilita. Vrelo odporucam

Martina M. - 8.1.2018

Veľmi dôsledné a profesionálne učenie hry na husle.

Viktória C. - 30.12.2017

S pani Katarínou som nadmieru spokojný. Ako nováčik, ktorý začínal od úplných základov oceňujem trpezlivosť a pozitívny, ľudský prístup. Hru na husle berie do detailov a utvrdzuje správne návyky bez pocitu nátlaku. Na každú hodinu sa teším a môžem iba odporúčať.

Ondrej A. - 26.12.2017

Som veľmi spokojná. Za hlavné pozitíva pani doučovateľky považujem: - profesionalitu na vysokej úrovni - radosť a schopnosť učiť aj od základov - veľmi príjemné vystupovanie, trpezlivosť

Tereza N. - 15.5.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu