Príprava na monitor a prijímačky na SŠ, doučovanie žiakov ZŠ, nemecký jazyk pre ZŠ, výučba slovenského jazyka pre cudzincovGabika Z.

Gabika Z
Účet overený:
príprava na monitory, slovenský jazyk - zš, matematika - zš, nemecký jazyk - zš, hra na klavír - začiatočník
Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
70% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
volám sa Gabika a som študentkou strednej odbornej školy.

Ponúkam doučovanie žiakov základných škôl s prípravou na vyučovanie.
Doučovanie ponúkam najmä z matematiky a slovenčiny, s ktorými býva najväčší problém. Ja mám tieto predmety veľmi rada. Hodiny budú prebiehať veľmi individuálne so zohľadnením konkrétnych schopností a túžob žiaka.

Pomáham s prípravou na monitor zo slovenského jazyka a literatúry aj z matematiky a s prijímačkami z týchto predmetov na strednú školu. Najviac viem poradiť, čo sa týka Obchodnej akadémie v Trnave, nakoľko ju sama navštevujem.

Pre cudzincov ponúkam vyučovanie slovenského jazyka od úplných základov. A to takou formou, aby si študent odniesol z hodiny, čo najviac a slovenčina mu prirástla k srdcu.

Ponúkam doučovanie nemčiny žiakov základných škôl ako aj úplných začiatočníkov v tomto veku. Nemčinu budem rada učiť aj malé deti a to najmä formou hier, pesničiek, básničiek za pomoci obrázkov.
Moja momentálna úroveň nemeckého jazyka je B2, neustále však pracujem na zlepšovaní a rozvíjaní sa a takisto na dosiahnutiu vyššej úrovne, nakoľko študujem bilingválne.

Navštevovala som Základnú umeleckú školu, odbor keyboard a hre sa stále venujem. Ak ste začiatočník rada Vám pomôžem aj so zvládnutím hry na keyboard.

Doučovanie by po dohode prebiehalo buď u Vás doma v Trnave alebo na vopred dohodnutom mieste v rámci Trnavy. Tak isto doučujem aj cez Skype, ktoré tým nijako nestráca na hodnote.

Počas prvej hodiny sa spolu so študentom/kou zoznámime a povieme si o predstave dobudúcna. Na čo sa spoločne zameriame, ako budú naše hodiny prebiehať, na čo klásť dôraz. Aké sú naše túžby, schopnosti, vidiny budúcnosti, cieľ a výsledky, ktoré chceme dosiahnuť.

Ponúkam príležitostné doučovanie ako aj doučovanie v rámci dlhodobej spolupráce.

Teším sa na našu spoluprácu. ❤️

Gabika Z.Referencie

Neznášala som Matematiku, no ty si dokázala nemožné. Za krátky čas mi vysvetlila Matematiku s plným porozumením. Kamarátsky a profesionálny prístup. Môžem len vrelo odporučiť. Profesionálka na správnom mieste! ;) V budúcnosti určite ešte spolupráca bude. :) - Andy

Andy E. - 27. 8. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu