Profesionálne hodiny hry na klavíri aj v anglickom jazyku a anglický jazykMilan J.

Milan Jurík
Účet overený:
klavír, anglický jazyk
Bratislava - Petržalka, Kopčianska 8
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,

ponúkam súkromné hodiny klavíra na najvyššej úrovni - z hľadiska individuálneho prístupu ku klientovi, skúseností s výučbou rôznych tém na kľúč rozmanitej klientely všetkých vekových kategórií a spôsobu vyučovania.

Učím prax a teóriu v jednom a náplň hodiny prispôsobujem výhradne cieľu, ktorý si spolu s klientom stanovíme. Za roky mojej činnosti si u mna dospelí žiaci plnia sny, mladí sa pripravujú na konzervatóriá či učia sa komponovať a rodičia šíria pozitívne referencie, pretože ich deti sa z hodín vracajú nadšené a motivované učiť sa viac.

Hodina u mňa je pre klienta zážitok a aktívny relax s maximálnou možnou efektivitou výučby. Rýchlosť napredovania závisí od vloženej energie klienta. Nemusíte sa obávať žiadneho posudzovania, premietania problémov učiteľa na klienta či nahnevaného prístupu. Počas hodiny som naplno prítomný pre Vás. S klientmi mám seriózny a priateľský vzťah zároveň.

Kvalita sa odzrkadľuje v cene hodiny. Ak máte záujem dozvedieť sa viac, prosím, kontaktujte ma telefonicky alebo mailom.

Aby ste si mali možnosť overiť pravdivosť môjho textu, ponúkam Vám prvú hodinu zdarma.

Som mladý, 25-ročný absolvent konzervatória so 17 ročnou praxou v hre a interpretácii klasiky v bratislavských koncertných sálach a s 10-ročnou praxou práce s ľudmi a pedagogike. Vyučujem u seba, u klienta a aj v inštitúciách. Všetky materiály zabezpečím.

Som takisto absolvent Internetional Baccalaureate Diploma Prgramme a mám maturitu zo 6 predmetov v anglickom jazyku. Angličtinu používam ako prostriedok pre kvalitné vzdelávanie.Referencie

Milan ako učiteľ hry na klavíri je profesionál telom i dušou. Oddaný svojmu povolaniu, ktoré je pre neho poslaním. Každá hodina s ním je zážitok. Uči nielen ako “niečo nejako” zahrať, ale učí predovšetkým hudbe rozumieť, hudbu počúvať a počuť a taktiež precítit v každej bunke. A to všetko trpezlivo, pokojne a s nadšením v priateľskej atmosfére. Jednoznačne odporúčam.

Yvona P. - 6. 5. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu