Angličtina a Francúzština z pohodlia domovaAlžbeta N.

Alžbeta N.
Účet overený:
anglický jazyk, francúzsky jazyk - zš, dejiny umenia
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
90% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,

som študentkou Francúzštiny a dejín umenia predposledného ročníka univerzity v Škótsku. Preto ponúkam svoje vedomosti v Angličtine a Francúzštine ONLINE.

Momentálne mám šiestich študentov, ktorým individuálne pomáham mojim vlastným spôsobom a vidím, že pri správnej spolupráci sa výsledky dostavujú rýchlo. Učenie ma veľmi baví, lebo atmosféra je uvoľnená a vždy sa aj bavíme.

Možno vás stresujú tradičné spôsoby učenia sa jazyka, kde sa unudene učíte gramatiku a keď príde na rozprávanie, tak to proste nejde. Alebo stagnujete na tom istom leveli a neviete sa pohnúť, alebo máte predstavu o spôsobe študovania, ale potrebujete mentora. Rada vám so štúdiom pomôžem.

Som toho názoru, že jazyk sa dá naučiť veľa spôsobmi, ale praktická časť je najdôležitejšia. Všetky nové fakty a slovíčka hneď uplatňujeme v praxi.

Moje štúdium v Škótsku je kompletne v angličtine, žijem tu už tri roky a popri univerzite dlhodobo pracujem na polovičný úväzok. Moje znalosti angličtiny sú profesionálne, keďže moje štúdium obnáša veľa písania a akademických ústnych prezentácií. Zvykla som si na idiomatické výrazy, slang, ale aj profesionálny tón a presnosť.

S Francúzštinou som začala ako samouk v roku 2010, a v roku 2015 som ju začala študovať na univerzite. Súčasťou môjho štúdia bol aj pobyt v Bruseli, kde sa hovorí hlavne Francúzsky; bola to nezabudnuteľná skúsenosť a obrovský prínos pre moje jazykové schopnosti.Čím viac jazykov ovládate, tým ľahšie sa učia tie ďalšie.
Kontaktujte ma, pokecajme si, a prispôsobíme sa vašim potrebám :)Referencie

Shelly A. Shelly A.
0 odučených lekcií

Betka je veľmi milá, ochotná a veľmi mi pomohla so zadaním do školy. Môžem len odporučiť. :) - 2. 12. 2019

Ivana L. Ivana L.
0 odučených lekcií

Hodiny angličtiny s Betkou sú výborne je profesionálna má individuálny a kreatívny prístup ktorým zaujme pri každej hodine. Som veľmi spokojná a odporúčam.Ivka :) - 25. 11. 2019

Sára B. Sára B.
0 odučených lekcií

Betka je úžasná doučovateľka! Nie len že vie presne čo potrebujete, ale ešte sa aj snaží zisťovať čo najviac o vás a vašich záujmoch aby boli hodiny zábavné, zaujímavé a prospešné dokopy. Hodiny sú efektívne a utekajú ako voda. Vysvetlí vždy všetko a absolútne jednoducho. S ňou ma angličtina baví. Je to veľmi ochotný, energický, chápavý, múdry a vnímavý človek. Teším sa z toho, že si ma vzala do svojich rúk. - 4. 8. 2019

Paulína K. Paulína K.
0 odučených lekcií

Betinka je veľmi šikovná a ochotná pomôcť. Využíva efektívnu metódu učenia a to v podobe konverzácie čo je veľmi prospešné pre zdokonalenie sa v komunikácii. Môžem len odporučiť :) - 11. 7. 2019

Daša D. Daša D.
0 odučených lekcií

Alžbetka mi veľmi ochotne pomohla s prekladom odborného textu k záverečnej práci. V časovej tiesni a s okamžitou reakciou :) S prekladom som spokojná. Veľmi pekne Ti chcem ešte raz takto podˇakovať za tvoju expresnú pomoc! Daša :) - 2. 5. 2019

Ivo S. Ivo S.
0 odučených lekcií

Lekcie s Betkou mi priniesli veľa už po prvých hodinách, má osobitý prístup so stanovením plánu učenia , vie presne pochopiť to čo potrebujem , zatiaľ som s jej vyučovaním veľmi spokojný. Vrelo odporúčam Ivo - 24. 4. 2019Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.