Angličtina či základy Francúzštiny, online a výhodne :)Alžbeta N.

Alžbeta Nemšáková
Účet overený:
francúzsky jazyk - začiatočník, anglický jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,

som študentkou Francúzštiny a dejín umenia predposledného ročníka univerzity v Škótsku. Preto ponúkam svoje vedomosti v Angličtine a Francúzštine.

Stresujú vás tradičné spôsoby učenia sa jazyka, kde sa unudene učíte gramatiku a keď príde na rozprávanie, tak to proste nejde? Alebo stagnujete na tom istom leveli a neviete sa pohnúť? Či naopak máte predstavu o spôsobe študovania, ale potrebujete mentora?

Som toho názoru, že jazyk sa dá naučiť veľa spôsobmi, ale praktická časť je najdôležitejšia. Od tej sa všetko odvíja. Dokážem sa prispôsobiť rôznym vekovým kategóriám a okolnostiam.

Moje štúdium v Škótsku je kompletne v angličtine, žijem tu už tri roky a popri univerzite dlhodobo pracujem na polovičný úväzok. Moje znalosti angličtiny sú profesionálne, keďže moje štúdium obnáša veľa písania a akademických ústnych prezentácií. Zvykla som si na idiomatické výrazy, slang, ale aj profesionálny tón a presnosť.

S Francúzštinou som začala ako samouk v roku 2010, a v roku 2015 som ju začala študovať na univerzite. Súčasťou môjho štúdia bol aj pobyt v Bruseli, kde sa hovorí hlavne Francúzsky; bola to nezabudnuteľná skúsenosť a obrovský prínos pre moje jazykové schopnosti.

Čím viac jazykov ovládate, tým ľahšie sa učia tie ďalšie. Kontaktujte ma, pokecajme si, a prispôsobíme sa vašim potrebám :)Kontaktný formulárNapísať referenciu