Kvalitné doučovanie angličtinyAlex M.

Alex Moravčík
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - začiatočník, anglická komunikácia
Bratislava, Trnava
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentom na vysokej škole v odbore Anglický jazyk a kultúra v odbornej komunikácii a angličtina ma veľmi baví. Doučovaním by som chcel využiť svoje znalosti z cestovania (USA, Kanada, Írsko,...) a štúdia. Robí Vám, alebo vášmu dieťaťu angličtina problém? Existuje na to jednoduché riešenie, kontaktujte ma a spolu sa doučíme čo bude treba. :DReferencie

Alex je výborný učiteľ angličtiny prišiel presne na čas nerobilo mu problém čokoľvek mi vysvetliť a je vidieť že má veľa skúsenosti s angličtinou odporúčam ho :)

Michal T. - 13. 6. 2019

S Alexom som zatiaľ mala 2 hodinu ale som maximálne spokojná hodiny sú zábavné takže sa nenudíte. Veľa sa naučím tým že väčšinou namňa rozpráva v angličtine som nútená premýšlať čo rozpráva a zároveň mu odpovedať :)

Nikola V. - 21. 5. 2019

Alex doučuje syna Patrika angličtinu. Keďže syn je momentálne v pubertálnom veku, tak potrebuje kreatívny prístup a pevnú ruku. Som vďačná Alexovi za skvelú spoluprácu:-)

Miriam M. - 14. 5. 2019

Alex mi pomáhal pri preklade odborného textu do angličtiny a popri tom mi vysvetlil gramatiku, s ktorou som doteraz mala problémy. Thanks! :)

Daša D. - 21. 4. 2019

Konečne doučovateľ, na ktorého hodiny sa teším. Vyskúšala som jazykovú školu aj učiteľov, za ktorými som dochádzala a on mi zo všetkých pomohol najviac. Bavíme sa spolu o rôznych zaujimavých témach a naučil ma už veľa super slov! Angličtina s ním je malina. :)

Denisa M. - 21. 4. 2019

Alex je trieda! Na žiadnych hodinách som sa toľko nenasmiala ako s ním! S každou úlohou vedel pomôcť dokonca aj v nekresťanských hodinách! Šikovný chalan čo má čo-to pochodené. Angličtina s ním sa Ti dostane pod kožu!🤓

Katarína V. - 19. 4. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu