Reálna angličtina RS/LC/ZV 6€/hodLukáš M.

Lukáš Markotán
Účet overený:
angličtina - konverzácia, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk
Rimavská Sobota, Lučenec, Zvolen
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
40% zodpovedaných správ
21h priemerná rýchlosť odpovede

Hello,

Dôvod prečo som založil tento profil je že v okrese Rimavská Sobota/Lučenec chýba človek ktorý vie naučiť reálnych ľudí reálnu angličtinu za reálnu sumu ktorú si môžu ľudia dovoliť.


Vyrastal som v bežnom prostredí s časťou mojej zahraničnej rodiny ktorá hovorí Anglicky ale nikdy som celkom nerozumel gramatike a pravidlám.
Až dovtedy kým som zahodil knihy z gymnázia a naučil sa ju sám podobne ako sa malé dieťa naučí jazyk= *počúvanie rodičov*. Dieťa netuší ako sa odborne volá gramatika ktorú používa, a aj tak hovorí a píše plynule a perfektnou angličtinou.


Ak Vás môj profil oslovil, môžete sa tešiť na interaktívne hodiny s reálnymi podkladmi šité presne na Vašu úroveň ktoré vás nenaučia v duchu rýchlo prekladať, ale myslieť v jazyku s témami ktoré Vás budú baviť a spoja vás s ľuďmi z celého sveta.

Momentálne sa chystám študovať psychológiu v Belgicku (Antwerpen,v Holandčine) kde som dlhodobo žil a pracoval, ale ešte sa tu dlho zdržím

Pomôžem Vám s: Konverzácie dospelí/deti
(voľné, akademické)
Business angličtina
Príprava na skúšky
Plus všetko čo potrebujete ohľadne jazyka

Môžem Vás vidieť tiež cez skype

Teším sa na Vás xReferencie

Ako sa vraví, lepšie raz zažiť, ako sto krát o tom čítať. Hoc na začiatku to bolo tažke so mnou, Lukáš sa potrápil a vždy našiel niečo, s čím ma "donutil spíkovať" Nech nikoho neodrádza cena za doučovanie, bo tá neodpovedá jeho skúsenostiam a možnostiam, mohol by si pýtať kľudne aj 10-12€/h, no chalan doučuje z presvedčenia a nie z finančného dôvodu... ja som s jeho doučovaním spokojný, a verím že i vy budete :)

Meno P. - 20. 6. 2019

For first I didn't tell him that not me but my 3 years old son will be his student. He was surprised a little bit but he immediately took to my little son and started to teach him. He is very chatty and social. Another teachers from this website even didn't respond to my message. We are very satisfied with him.

Ivo T. - 20. 5. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu