Jeff H.

Jeff Henderson
Účet overený:
anglický jazyk
Košice, Prešov, Trebišov, Bardejov, Humenné, Poprad, Bratislava, Trnava, Žilina, Banska Bystrica, Zv, 040 01
Doučuje aj cez skype / internet
16€ - 18€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,
doučuje aj skupiny
90% zodpovedaných správ
5h priemerná rýchlosť odpovede

Teaching background: I've been an English tutor to Slovak clients for more than 8 years. I've met 1-to-1 and in groups with members of staff from T-Systems, NESS IT, as well as other companies. Currently meeting with corporate and private clients throughout Slovakia.

Methodology and core target areas: Videos are watched together as the basis for interaction in real-world situations with a far-reaching focus on accurate full verbs & phrasal verbs, brought together with their often associated infinitives. The -ing form is used eight different ways in English, four of which are used everyday to make typical English constructions. The four most common -ing usages are practiced often. Also, adverbs and prepositions are needed to navigate spatially in the language, and tenses are covered too, all in real-time when those facets of English have to be quickly spoken.

Skills objectives: 1. Use descriptive verbs; 2. join complementing verbal infinitives with main verbs; 3. use the -ing form naturally; 4. use specific language, avoiding generalized descriptions; 5. associate articles and possessive determiners with their corresponding nouns; 6. use the five most common tenses smoothly, with an emphasis on pronouncing the right -ed sound for past simple verbs, which depends on which consonant comes at the end of that verb.

Services format: English sessions are offered online on Zoom using screen-share. Clients watch movies or television shows and talk about what is happening, describing many of the daily life activities and speaking contexts seen in the films or TV shows we have chosen to watch.Referencie

Top ucitel anglictiny, uz som s nim 2hy rok.

Matej Č. - 5.7.2017

Pridávam sa k dlhému zoznamu pozitívnych hodnotení. Je obdivuhodné, že povolaním právnik vie byť aj vynikajúci učiteľ. Jeff je profesionál v každom ohľade. Skvele ovláda rodný jazyk a metodológiu výučby. Navyše, čo je z pohľadu študenta veľmi cenné, je trpezlivý pri odstraňovaní našich nedostatkov. Som veľmi rád že som ho stretol a že bol ochotný sa mi venovať. Vrelo ho odporúčam každému, kto to s angličtinou myslí vážne.

Jozef J. - 13.11.2016

Perfektne lekcie s Jeffom, vtipne, s dorazom na prirodzenu hovorovu anglictinu. Som velmi spokojny ☺

Miro O. - 19.9.2016

Jeff je vynikajúci učiteľ, ktorý ponúka individuálny prístup podľa požiadaviek. Hodiny prebiehajú konverzáciou a rozoberaním situácií s orientáciou podľa požiadaviek klienta. Určite je vynikajúca možnosť vyskúšať si jednu hodinu, prediskutovať si predstavu a následne sa rozhodnúť. Určite veľmi doporučujem.

Jaroslav V. - 9.9.2016

nemozem napisat nic ine len ze som milo prekvapena a velmi spokojna ze ma presvedcil na tuto formu ucenia,, velmi prijemne vystupovanie, mily,trpezlivy a ustretovy . inu formu uz by som asi nechela,setrenie casu a ked ho ma niekto malo tak to oceni, mozem odporucit a davam vsetkych 10 :}

Veronika S. - 8.12.2015

Som maximalne spokojny. Prijemne vystupovanie, skvely pristup, zabavna forma vyucby.

Peter - 28.11.2015

Jeff je najlepší učiteľ akého som kedy mal. Je to človek na správnom mieste. Z jeho hodín si odnášam naozaj veľmi veľa. Pokiaľ naozaj hľadáte dobrého učiteľa, Jeff je zaručene správna voľba.

Lukáš B. - 21.11.2015

Jeff je v mojich očiach TOP učiteľ. Z jeho hodín si stále odnesiem neskutočne veľa. Každou lekciou ma posúva dopredu.Naučí jednoducho, zábavne a bez stresov. U Jeffa sa študent naučí oveľa viac ako v jazykových kurzoch a za kratší čas. Absolvoval som už niekoľko rôznych kurzov, ale systém výučby a prístup Jeffa mi vyhovuje najviac. Jednoznačne ho odporúčam.

Stefan - 29.10.2015

Hodnotím Jeffa ako veľmi dobrého učiteľa, má veľmi jasnú štruktúru výučby čo veľmi pomáha k rýchlemu zlepšeniu úrovne mojej komunikácie v angličtine. Hodiny s ním mi zlepšili plynulosť rozprávania aj gramatiku.

Michaela E. - 11.9.2015

Jeff is nice&interessting Person.He really likes his job as teacher..active lessons...very good method of teaching..I look forward to lessons everytime.. :-)

Mária B. - 14.8.2015

Maximálna spokojnosť. Skvelý prístup, profesionalita a nemusíte sa pohnúť z pohodlia domova. Odporúčam všetkým! :-)

Boris K. - 29.7.2015

Je to už dávno, čo som sa učila angličtinu, a preto rozhodnutie obnoviť si svoje vedomosti - opäť chodiť do školy - bolo pre mňa dosť ťažké. Avšak Jeff napasuje spôsob výučby priamo na Vaše medzery a nedostatky, každou hodinou Vás posúva vpred. Je priateľský, a po prvej nervóznej hodine sa na ďalšiu budete určite tešiť. Vyučovanie cez Skype je veľkou výhodou - nestrácate čas cestovaním, a cena - aj s ohľadom na to, že ide o "native speakra" - vôbec nie je vysoká.

Katarina G. - 1.6.2015

Mozem len potvrdit , co je napisane nizsie. Hodiny su zabavne a zaroven sa clovek vela nauci. Je nuteny komunikovat, doraz je kladeny na presne vyjadrovanie, gramatika je vysvetlena jasne s dorazom na podstatne veci. Naucite sa vela novych slovicok, ktore si lahko zapamatate pretoze su spojene s pribehom , ktory vidite. Velka spokojnost.

Jakub B. - 18.5.2015

Maximálna spokojnosť

Maros O. - 12.5.2015

Veľmi spokojná. Nič by som nemenila.

Jarmila M. - 14.4.2015

Určite by ste mali skúsiť ukážkovú hodinu! Sami sa presvedčíte, že Jeff je perfektný a skúsený učiteľ. Na základe jeho metódy si precvičíte úplne všetko. Gramatiku, výslovnosť, frázy, ... . Podľa úrovne prispôsobí zložitosť výučby. Vie sa orientovať v Slovenskom slovníku, preto vám presne ukáže ktorý význam myslí v prípade, že slovíčku nerozumiete. Jeff je veľmi trpezlivý a zodpovedný, hodina je síce 60 minutová ale často krát trvá aj dlhšie aby ste dokončili cvičenie.

Patrícia D. - 13.4.2015

Mal som trochu obavy kvoli tomu ako bude prebiehat hodina o com sa budeme rozpravat. Avsak Jeff ma velmi milo prekvapil uz na prvej skusobnej hodine. Jeho pristup je iny a velmi zabavny. Uz sa tesim na dalsiu lekciu. Vrelo odporucam.

Milan Z. - 9.4.2015

Pozitívny prístup,teším sa na ďalšie hodiny.

Dusan H. - 8.4.2015

Nedoveroval som forme cez Sykpe, prva hodina ma vsak presecila. Myslim, ze sa ucim celkom dost a je to zabava. Navyse si viem hodinu prejst opatovne sam. Cena je je lepsia ako standartne s native. Davam plny pocet. (Mal som uz 3 lektorov a toto je best)

Jakub J. - 8.4.2015

Vysoký stupeň odbornoti a profesionality.

Katarina K. - 8.4.2015

s hodinami som spokojna, treba sa nebat a skusit :)

Lucia P. - 8.4.2015


Fotky a certifikátyKontaktný formulár


Napísať referenciu