Doučovanie pre študentov Zš a Sš a Vš. Trpezlivosť, efektivita a výsledky!Michal H.

Michal Holčík
Účet overený:
anglický jazyk, chémia - zš, chémia - sš, lekárska chémia, biológia - sš, biológia - zš, matematika - zš, slovenský jazyk - zš, nemecký jazyk - sš, nemecký jazyk - zš, preklad, anglický jazyk - príprava na maturitu
Bratislava - Petržalka, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
Volám sa Michal Holčík. Som študentom Lekárskej Fakulty UK v Bratislave. Ponúkam doučovanie z anglického, nemeckého jazyka, biológie, chémie a ostatných predmetov.
Mám skúsenosti s doučovaním detí aj dospelých, študentov štátnych aj bilinguálnych gymnázií. Pomôžem s gramatikou, slovnou zásobou, písomnými zadaniami a aj s ústnym prejavom. Dokážem sa prispôsobiť časom aj miestom.
Oba jazyky mám certifikované, angličtinu na úrovni C1, nemecký jazyk na úrovni B2. Zároveň ponúkam aj preklad a kontrolu anglických textov.
Referencie

S pánom Michalom som spokojný, trpezlivý, pomohol mi do pár minút ako som mu napísal. Zodpovedne mi behom pár hodín vysvetlil učivo na maturitu. Odporúčam

Lukáš H. - 5. 5. 2019

S Michalom ako lektorom som spokojná. Je flexibilný, milý, trpezlivý, veľmi dobre dokáže vysvetliť gramatiku a konverzačné témy z angličtiny. Pomáhal mi s prípravami na maturitu a vďaka nemu som dosiahla veľmi dobré výsledky v testoch. Rozhodne odporúčam ďalej.

Radoslava S. - 30. 4. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu