Doučovanie pre študentov Zš a Sš a Vš. Trpezlivosť, efektivita a výsledky!Michal H.

Michal Holčík
Účet overený:
anglický jazyk, chémia - zš, chémia - sš, biológia - sš, biológia - zš, matematika - zš, slovenský jazyk - zš, nemecký jazyk - sš, nemecký jazyk - zš, preklad, anglický jazyk - príprava na maturitu, prijímačky na medicínu
Bratislava - Petržalka, Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
3 odučené lekcie
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Dobrý deň,
Volám sa Michal Holčík. Som študentom Lekárskej Fakulty UK v Bratislave. Ponúkam doučovanie z anglického, nemeckého jazyka, biológie, chémie a ostatných predmetov.
Mám skúsenosti s doučovaním detí aj dospelých, študentov štátnych aj bilinguálnych gymnázií. Pomôžem s gramatikou, slovnou zásobou, písomnými zadaniami a aj s ústnym prejavom. Dokážem sa prispôsobiť časom aj miestom.
Oba jazyky mám certifikované, angličtinu na úrovni C1, nemecký jazyk na úrovni B2. Zároveň ponúkam aj preklad a kontrolu anglických textov.
Referencie

Mišo je super učiteľ - milý, trpezlivý, vždy ochotný a vždy pripravený. Hodiny s ním sú zábavné - človek ani nemá pocit, že sa učí. Pomôže vždy keď je treba, aj mimo našich hodín. Má super ľudský prístup a okrem učebných materiálov na hodiny zabezpečuje aj jedlo. :D Určite odporúčam.

Barbora V. - 25. 6. 2019

Som študentkou lekárskej fakulty a angličtina mi vždy robila trochu problém. Michal mi neskutočne pomohol pochopiť angličtinu a jej gramatiku od základov až po náročnejšie veci :) Je trpezlivý a veľmi šikovný. Rád pomôže aj s inými predmetmi do školy. U mňa vysoká spokojnosť a určite odporúčam každému :) 10/10

Michaela H. - 25. 6. 2019

Michal je šikovný, trpezlivý a milý lektor. Je hotová encyklopédia. Okrem vysvetlenia gramatiky vie pomocť aj s veľmi špecifickou a odbornou angličtinou. Vrelo odporúčam.

Peter L. - 25. 6. 2019

Keď angličtinu, tak s Michalom :) Michala môžem všetkým odporučiť. Skvele sa s ním spolupracuje, vždy dôjde pripravený.. Učivo vie super vysvetliť a hlavne je trpezlivý, zvlášť pri mne, co som nevedel z angličtiny dokopy nič.. :)

Vlado T. - 26. 5. 2019

S pánom Michalom som spokojný, trpezlivý, pomohol mi do pár minút ako som mu napísal. Zodpovedne mi behom pár hodín vysvetlil učivo na maturitu. Odporúčam

Lukáš H. - 5. 5. 2019

S Michalom ako lektorom som spokojná. Je flexibilný, milý, trpezlivý, veľmi dobre dokáže vysvetliť gramatiku a konverzačné témy z angličtiny. Pomáhal mi s prípravami na maturitu a vďaka nemu som dosiahla veľmi dobré výsledky v testoch. Rozhodne odporúčam ďalej.

Radoslava S. - 30. 4. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu