Flexibilné doučovanie práce na PC, programovania či matematiky vo ZvoleneŠtefan U.

Štefan Uram
Účet overený:
informačné technológie, informatika, Základy práce s počítačom, počitačové siete, práca na počítači, Microsoft Office, programovacie jazyky C, procedurálne programovanie, objektovo-orientované programovanie, programovanie, tvorba webstránok, PowerPoint, Word, Excel, HTML, internet, fotografia
Zvolen
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
60% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Od vyštudovania "Murgašky" v Banskej Bystrici sa aktívne venujem a pracujem v oblasti informačných technológií a správy sietí a počítačového softvéru a hardvéru. Už od základnej školy sa popri tom venujem programovaniu najmä vo výbornom modernom jazyku Python, ale nie sú mi cudzie ani webové jazyky (HTML, CSS, JS) alebo Céčko.

Mimo to ma po celý čas môjho štúdia bavila matematika a často som skúmal alternatívne a veľakrát jednoduchšie spôsoby alebo možnosti riešenia matematických problémov, prípadne si vytváral vlastné postupy. Vždy som sa nerád učil veci naspamäť a radšej som vo všetkom hľadal logické súvzťažnosti a princíp, ktoré mi umožňovali chápať celej problematike.

Rád Vám pomôžem s doučením sa:
- základnej práce na PC
- práce v office balíčku (Microsoft Office alebo Libre Office)
- informatiky (SŠ)
- hardvérovej architektúry počítačov
- softvérovej architektúry počítačov a OS
- v oblasti počítačových sietí
- algoritmizácie a logicko-procedurálneho myslenia
- programovania všeobecne
- programovania v konkrétnom jazyku (Python, JS, C (+ HTML & CSS (čo nie sú programovacie jazyky ;) )))
- matematiky (SŠ)

Na "doučko" sa vždy zodpovedne pripravím a pokiaľ mám možnosť, (prinesiem a) predvediem aj príklady z praxe, na ktorých je spravidla jednoduchšie pochopiť a zapamätať si potrebné učivo/informácie.

Teším sa na stretnutia s Vami :)

PS: V prípade vážneho záujmu sa možno dohodnúť aj na diaľkovom doučovaní cez internet prostredníctvom Discordu, Hangoustu alebo FB.Fotky a certifikátyTento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu