¡Habla español! Španielčina pre každého (Celá SR)Mariana T.

Mariana Tóthová
Účet overený:
španielsky jazyk, španielčina - začiatočník, španielsky jazyk - štátna skúška, španielsky jazyk - pokročilý, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielčina
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
100% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

¡Hola! Učím španielčinu od základov a taktiež doučujem na úrovni A1, A2, B1,B2; Podklady + knihu poskytujem zadarmo. Vhodné pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých. Každá hodina je individuálne prispôsobená študentovi, zameraná na to, čo konkrétne potrebujete zlepšiť. V prípade, že nie ste z Košíc, hodiny taktiež prebiehajú online. Môj časový rozvrh je flexibilný, takže sa Vám dokážem prispôsobiť - aj počas víkendov.

Moje ceritfikáty:
- Štátna jazyková skúška zo španielskeho jazyka (na úrovni C1)
- Certificado del examen de bachillerato
---------------------------------------------------------------------
- 4 ročná skúsenosť s individuálnym doučovaním španielskeho jazyka, rôzne úrovne znalosti a taktiež rôzne vekové kategórie

Prvá ukážková hodina je zadarmo, v prípade, že Vám bude vyhovovať forma a tempo výučby, cena ďalších hodín je 10-12€/60 min.

Teším sa na Vás ! (:

V prípade záujmu prosím kontaktujte priamo na mail: mariannetothova@gmail.comReferencie

S Majkou som sa začala učiť španielsky od základov a za krátky čas sme stihli naozaj dosť. Teraz ma doučuje už tretí rok a som veľmi spokojná. Na hodinách je vždy dobre pripravená a výučbu vedie zábavnou formou. Môžem len odporučiť.

Laura B. - 8. 10. 2019

Každému, kto má záujem sa začať učiť španielčinu, Majku veľmi doporučujem. Začal som ako absolútny začiatočník a za naozaj krátku dobu sme sa riadne posunuli. Som naozaj rád, že som si ako lektorku vybral práve Majku.

Dávid B. - 18. 9. 2019

Ako začiatočník som s výučbou spokojný. Mariana je na hodiny vždy perfektne pripravená a hodiny prebiehajú zábavnou formou. Doporučujem.

Lukáš A. - 16. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu