¡Habla español! Španielčina pre každého (Celá SR)Mariana T.

Mariana Tóthová
Účet overený:
španielsky jazyk, španielsky jazyk - mierne pokročilý, španielčina - začiatočník
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 14€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
70% zodpovedaných správ
8h priemerná rýchlosť odpovede

¡Hola! :) Učím španielčinu od základov a taktiež doučujem na úrovni A1, A2, B1,B2; Podklady + knihu poskytujem zadarmo.Okrem knihy sú na hodinách zapojené aj iné interaktívne materiály, pretože je dôležité, aby na hodine rozprával viac študent ako lektor a tiež, aby to bola sranda (: Hodiny sú vhodné pre začiatočníkov alebo mierne pokročilých. Každá hodina je individuálne prispôsobená študentovi a zameraná na to, čo konkrétne potrebujete zlepšiť. V prípade, že nie ste z Košíc, hodiny taktiež prebiehajú cez skype. Môj časový rozvrh je flexibilný, takže sa Vám dokážem prispôsobiť - aj počas víkendov.

Moje ceritfikáty:
- Štátna jazyková skúška zo španielskeho jazyka (na úrovni C1)
- Certificado del examen de bachillerato
---------------------------------------------------------------------
- 4 ročná prax v individuálnom doučovaní španielskeho jazyka, rôzne úrovne znalosti a taktiež rôzne vekové kategórie študentov

Prvá ukážková hodina je zadarmo, v prípade, že Vám bude vyhovovať forma a tempo výučby, cena ďalších hodín je 12-14€/60 min + kniha a podklady ku každej hodine.

12€/ 60min = skype hodiny
14€/ 60min = klasické hodiny (Košice)

Teším sa na našu prvú spoločnú hodinu ! (:Referencie

S Majkou som nezacala ako zaciatocnicka, ale pomaha mi prichystat sa na DELE B2. Viem, ze to je trochu ine ako jej bezne doucovania, ale hodiny s nou su velmi dobre. Robime to, co potrebujem. Majka ma hodiny vzdy dobre a zaujimavo pripravene, velmi mi pomahaju. Odporucila by som ju kazdemu, je zlata a vie, co robi.

Barbora K. - 16. 10. 2019

S Majkou som sa začala učiť španielsky od základov a za krátky čas sme stihli naozaj dosť. Teraz ma doučuje už tretí rok a som veľmi spokojná. Na hodinách je vždy dobre pripravená a výučbu vedie zábavnou formou. Môžem len odporučiť.

Laura B. - 8. 10. 2019

Každému, kto má záujem sa začať učiť španielčinu, Majku veľmi doporučujem. Začal som ako absolútny začiatočník a za naozaj krátku dobu sme sa riadne posunuli. Som naozaj rád, že som si ako lektorku vybral práve Majku.

Dávid B. - 18. 9. 2019

Ako začiatočník som s výučbou spokojný. Mariana je na hodiny vždy perfektne pripravená a hodiny prebiehajú zábavnou formou. Doporučujem.

Lukáš A. - 16. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu