Doučovanie angličtiny v Košiciach, prípadne geografie za výhodnú cenuMária Š.

Mária Štieberová
Účet overený:
anglický jazyk - zš, geografia
Košice, Krásna Lúka
7€ - 8€ za 60 minút
poobede,

Ahojte :)
Som študentkou 1. ročníka britských a amerických štúdií a geografie v Košiciach na UPJŠ. Predtým som študovala na bilingválnom gymnáziu.
Bohužiaľ, počas piatich rokov na strednej som sa stretla s viacerými názormi, že na základných školách klesá úroveň vyučovania anglického jazyka a aj sama mám takúto skúsenosť. Avšak, nič nie je nemožné a som svedkom viacerých prípadov, kedy nemal žiak perfektné možnosti na štúdium, ale s jeho odhodlanosťou študovať, sa vyformoval na plynule hovoriaceho "angličana".
Na to sú však potrebné dobré základy, preto ponúkam svoj čas pre vás na dovysvetľovanie základných pravidiel v angličtine, ktoré človek potrebuje ovládať, aby sa naučil skladať jednoduché vety. V škole to môže byť náročné tým, že učiteľ nemá čas nazvyš, aby sa venoval každému osobitne, preto niekedy stačí iný človek, iný pohľad na vec, iné vysvetlenie alebo zjednodušenie témy a hneď to ide ľahšie ;)
Dôležité by boli vaše podklady z hodín angličtiny v škole, ku ktorým by sme, podľa okolností, pridali niečo naviac ;)Kontaktný formulárNapísať referenciu