Matej G.

Matej Gajdoš
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, fyzika - zš, fyzika - sš
Bratislava - Dúbravka, Nitra, Bratislava - Dúbravka, Drobného 18 ; Nitra
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
80% zodpovedaných správ
18h priemerná rýchlosť odpovede

Som pokojný, trpezlivý, otvorený, mladý chalan, ktorý sa vo svojom voľnom čase venuje činovníctvu v Slovenskom Skautingu.
Rád sa púšťam do vecí naplno a vydávam zo seba to najlepšie čo môžem ponúknuť.
Mám za sebou riadne ukončenú povinnú školskú dochádzku 8.ročného gymnázia sv.Uršule s maturitou z matematiky, fyziky a informatiky. Pokračujem ďalej v štúdiu mojich profilových predmetov na VŠ Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky Univerzity Komenského v odbore Učiteľstvo Matematiky a Fyziky stredných a základných škôl, kde som pred 2 rokmi predčasne ukončil svoje štúdium ale rozhodol som sa zostať v učiteľskom obore matematiky a tak som sa stal študentom Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre, na odbore Učiteľstvo matematiky a náboženskej výchovy na Fakulte Prírodných Vied, kde pôsobím tretím rokom :-)
Vďaka fakulte som sa zúčastnil Jesennej a Jarnej časti Matematického Učiteľského Sústredenia.
V minulosti som bol aj na matematickej súťaži.
Predtým som doučoval žiakov, študentov dlhodobo v rámci akademického roka. Rodičia boli so mnou a s mojim prístupom k doučovaniu matematiky spokojní. Do budúcna sa chcem stať učiteľom matematiky na ZŠ - druhý stupeň a postupne sa vypracovať na Strednú Školu alebo Gymnázium :-)
Matematiku mám veľmi rád vďaka prísnej logickej výstavbe.Kontaktný formulárNapísať referenciu