Doučovanie podľa Vašich predstávDaniel S.

Daniel Strakúšek
Účet overený:
slovenský jazyk, slovenský jazyk pre cudzincov, tvorivé písanie, srbčina, Srbský jazyk, anglický jazyk, matematika - zš, Excel, zadania excel, efektívne učenie a pamäťové techniky, etiketa, slovak for foreigners
Bratislava - Nové Mesto
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 15€ za 60 minút
večer, víkend
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
48h+ priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Daniel. Som Slovákom zo záhraničia (Srbska). Vo voľnom čase píšem básne (v slovenčine), ktoré zverejňujem do časopisu pre mladých Slovákov v Srbsku; som aj členom literárneho klubu v Bratislave - BRAK. Rád sa podelim o svoje vedomosti, skúsenosti, názory, praktiky a schopnosti.

Ponúkam nasledovné možnosti doučovania:

Anglický Jazyk: Angličtinu sa učím a aktivne ju používam už 16 rokov. Pracujem v medzinárodnom tíme a komunikujem s business partnermi z celého sveta, takže ju využívam každodenne, či už ide o verbálnu komunikáciu s kolegami alebo o písanú komunikáciu s partnermi, kde to musí byť na odbornejšej úrovni.

Slovenský Jazyk: najmä pre cudzincov, ale keďže som študoval jednoodborovú Slovenčinu a literatúru, verím, že pomôžem s hocičím - minimálne sa o to pokúsim. Pri umeleckej tvorbe (poézia, próza, blog, hocičo) tiež viem poradit a otočiť "správnym" smerom.

Srbský Jazyk: Ako rodený bilingvista a človek, ktorý sa učil srbčinu, na akademickej úrovni, už od základnej školy, so srbčinou tiež viem pomôcť, resp. učiť ju od základov, v prípade záujmu.

Matematika - zš: Mladším bratom som pomáhal (a pomáham) s úlohami z matiky (okrem iného) ešte od malička a vraj ju viem vysvetliť lepšie ako ich učitelia. Tak isto sa ju pokúsim vysvetliť aj Vaším deťom - či už idu do škôlky alebo základnej školy.

Excel: Používam ho každodenne v práci na trošku vyššej úrovni, tak verím, že viem poskytnúť technickú pomoc pri vypracovaní Vaších zadaní; resp. pomôžem s navigáciou v Exceli (od základov).

Etiketa: Slušné správanie a milé konanie sú základom civilizovaného ľudstva (podľa mňa). Aj preto som túto tému študoval (laicky) a snažil sa usvojiť si určité "pravidlá" etikety. Viacerí mi už povedali, že som skutočný gentleman - v prípade záujmu, viem poradiť.

Efektívne učenie a pamäťové techniky: Od detstva som mal rád pamäťové hry. Asi sa to so mnou nieslo celé tieto roky, lebo tieto techniky, ako aj techniky efektívneho učenia si veľmi rád preskúmam. Na niektoré techniky som prišiel aj sám a rád sa o ne podelim.Referencie

Daniel ma doucuje srbcinu od zakladov a mozem ho len odporucit! Profi pristup, a okrem ineho je to velmi prijemny a mily clovek, tesim sa na dalsiu hodinu ;)

Zuzana K. - 29. 9. 2019

Ahoj Daniel! Chcela by som sa Vám poďakovať za profesionálny prístup a znalosti pri písaní článkov. Dokážete rozanalyzovať vetu po vete, chápete, čo je mojím zámerom a odkazom pre čitateľov. Je úctyhodné ako Vám ide slovenčina (gramatika, vetný sklad, frazeologizmy). Ďakujem Vám ešte raz za Váš čas a doučovanie. Určite sa Vám ozvem ohľadom anglickej konverzácie. Pekný deň. :)

Dominika K. - 16. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu