Doučovanie angličtiny a nemčiny pre každéhoJessica Č.

Jessica Čekešová
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk, slovenský jazyk
Nové Zámky
Doučuje aj cez skype / internet
60% zodpovedaných správ
20h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Jessica (19), študujem prekladateľstvo a tlmočníctvo anglického a nemeckého jazyka na Univerzite Mateja Bela. Ukončila som Gymnázium v Nových Zámkoch. Ponúkam doučovanie anglického, nemeckého aj slovenského jazyka na úrovni B2 pre žiakov základných a stredných škôl, pre všetky vekové kategórie so začiatočníckou znalosťou jazykov. Viackrát som navštívila Veľkú Britániu a pracovala v Nemecku, čo zdokonalilo nielen moju teoretickú, ale aj praktickú zručnosť v každodennej komunikácií.
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na e-mailovej adrese: *****@***Referencie

Jessica mi veľmi pomohla so zlepšením nemeckého jazyka hlavne z praktickej stránky. Je naozaj šikovná a rozumie tomu, čo učí. Najviac ma potešilo aká je chápavá a milá. Vyučovala ma osobne aj cez skype, vždy si našla na mňa čas. Práve vďaka Jessice som si obľúbila nemecký jazyk a zvládla všetky písomky ľavou zadnou. Jednoznačne ju odporúčam, nebudete sklamaní.

Daša Z. - 17. 6. 2019

My son (10 years) had always had problems with his skill speaking in English, but since he is taking personal lesson with Jessica daily, his English has been improved. Clearly, Jessica made his progress. Contact her, you won't regret it. As a Daniel's dad, I'm so satisfied. She is very nice and helpful

Daniel A. - 11. 6. 2019

Jessica doučovala moju 13 rocňú dcéru cez Skype. Obávala som sa, že ako takáto forma doučovania dopadne, ale bola som milo prekvapená. Veľmi ochotne vysvetlí, aj dvakrat sa opýtala či tomu moju dcéra Naozaj rozumie. Páčilo sa mi, že ju nútila sa nebáť hovoriť anglicky. Myslím, že urobila pokroky. Zlepšili sa jej znamky. Po letnej pauze určite opäť pokračujeme.

Domča Š. - 11. 6. 2019

Jessi sedela vedľa mňa v lavici dlho počas strednej a už vtedy jej poznámky a precízne vypracované časy z anglictiny , ktoré mne nikdy nešli, ma zachránili pred nejednou pisomkou ;)

Anetka B. - 10. 6. 2019

Veľmi milá, ochotná. Nejasnosti vysvetlí šikovne a pochopiteľne. Doučovala môjho syna (16r) pol rok a výrazne sa zlepšili jeho jazykové schopnosti. Jej prístup k deťom je taktiež super. 100% spokojnosť!

Dominika D. - 10. 6. 2019


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu