Monika Č.

Monika Černáková
Účet overený:
anglický jazyk
Zlaté Moravce, Levice, 951 81, 953 01, 934 01
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer,
30% zodpovedaných správ
15h priemerná rýchlosť odpovede

Som absolventkou VŠ, študovala som anglický jazyk a kultúra v odbornej komunikácii na UCM v Trnave. Výučbe angličtiny sa venujem už 4 roky ako lektorka. Svoju prácu mám veľmi rada, najmä keď vidím pokroky u svojich študentov a že ich angličtina baví :)!
Odovzdávanie vedomostí študentom ktorí ich vedia ďalej zúročiť vo svoj prospech je to, čo mám na svojej práci najradšej!Referencie

Ak hľadáte niekoho kto by Vám mal pomôcť s doučovaním určite neváhajte a kontaktujte slečnu Moniku môžeme ju vrelo odporučiť. Oceňujeme jej profesionálny prístup a ochotu vysvetliť poradiť. Pre nás sú hodiny s ňou oddych, ktorý prináša svoje výsledky a za to jej patrí veľká vďaka.

Eleonora L. - 11. 9. 2017

S hodinami a výukou slečny Moniky som veľmi spokojný. Môžem každému len odporučiť. Je veľmi milá a vždy pripravená na hodinu. Snaží sa vždycky maximálne prispôsobiť potrebám študenta. Je ochotná pomôcť a vysvetliť akýkoľvek problém, alebo tému. Obmieňanie tém znamená, že študent sa môže tešiť na každú výukovú hodinu, na ktorej nikdy nie je nuda.

Lukáš E. - 20. 7. 2017

Som veľmi spokojná. Vždy príjemné, priateľské správanie. Hodiny boli skvelá zábava, učenie a oddych. Profesionalita zo strany doučovateľky, ochota pomôcť, poradiť, naučiť, vysvetliť. Určite ak hľadáte, tak odporúčam. Za mňa - využijem aj v budúcnosti.

Patrícia M. - 15. 6. 2017


Kontaktný formulárNapísať referenciu