Gramatika, konverzácie, cvičenia ... pripravím Ťa na čokoľvek v anglickom a nemeckom jazyku!Dávid M.

Dávid Marko
Účet overený:
anglický jazyk, nemecký jazyk
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
78% zodpovedaných správ
9h priemerná rýchlosť odpovede

Som študentom Ekonomickej univerzity v Bratislave na Fakulte aplikovaných jazykov so zameraním na anglický a nemecký jazyk. Tento rok som úspešne absolvoval štátne skúšky z angličtiny a nemčiny - pol roka som študoval v nemecku na Technische Universität Dresden. V súčasnosti pracujem ako jazykový lektor v dvoch jazykových školách, popri ktorých mám čas aj na takúto možnosť doučovania. Mojou prioritou je odbúranie strachu z hovorenia v cudzom jazyku, naučenie gramatiky a v podstate príprava na čokoľvek si študent stanoví za cieľ. Chceš o mne vedieť viac? Kľudne mi napíš a určite sa akosi dohodneme :) !!!MOMENTÁLNE PONÚKAM IBA SKYPE HODINY, NAKOĽKO BUDEM OD OKTÓBRA DO FEBRUÁRA NA VÝMENNOM POBYTE V NEMECKU!!!Referencie

Dlho som hľadala dobrého učiteľa angličtiny a konečne som našla takého učiteľa, ktorý mi gramatiku vysvetlí ako treba a poriadne všetko precvičí, motivuje ma rozprávať a hlavne myslieť rýchlejšie v angličtine a bez hanbenia a akéhokoľvek strachu. S Dávidom som veľmi spokojná, má chuť učiť a vzdelávať ľudí, má veľkú trpezlivosť a ochotu.

Martina L. - 4. 8. 2019

Dávid je skvelý učiteľ, je vidieť, že ho štúdium jazykov veľmi baví. Vždy chodí na hodinu pripravený, so zaujímavými témami a nikdy mu nechýba pozitívna nálada a úsmev na tvári. Doučuje ma dva mesiace a už vidím na sebe progres. Využívam angličtinu v práci denne a konečne komunikujem bez strachu. Či ide o gramatiku alebo výslovnosť, nemá problém reagovať na hocijaké moje otázky.

Miroslava M. - 15. 7. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu