Bezproblémové doučovanie angličtinyLadislav L.

Ladislav Lipcsei
Účet overený:
anglický jazyk
Rimavská Sobota
Doučuje aj cez skype / internet
7€ - 10€ za 60 minút
70% zodpovedaných správ

Angličtina je predmet, v ktorom sa svižne pohybujem od detstva, študoval som ju na vysokej škole v odbore učiteľstvo, ovládam ju na najvyššej úrovni C2. Jazyku a slovu sa venujem s vášňou po celý život, vydal som knihu poézie ( https://kultura.pravda.sk/kniha/clanok/437275-ladislav-lipcsei-svatym-mecom/ ) a tvorím a pripravujem ďalšie knihy naďalej. Či už sú to konverzácie, alebo gramatika, môžeme spoločne prejsť celou škálou anglického jazyka a smerovať k Tvojmu zlepšeniu cestou, ktorá Ti bude najviac vyhovovať.

Ak si napríklad kinetický typ, zameriame sa na učenie sa pomocou vecí, ktoré si zapamätáš podľa unikátnych situácií a jednotlivosti: môžeme sa učiť slovíčka a idiomy pomocu prekladov a posluchu piesní, učenie bude plné bezprostrednosti a môžeme sa rozprávať o Tvojich obľúbených zážitkoch.

Ak si vizuálny typ, budeme sa sústrediť na celkové pochopenie pravidiel a jazyka vo všetkých jeho hlavných podobách, budeme veľa čítať, a, keďže máš zrejme dobrú pamäť, využijeme ju na maximum.

Ak si zvukový typ, zameriame sa naopak na detaily, ktoré tvoria celok a budeme sa čo najviac rozprávať. Možno máš skrytý talent na rozprávanie príbehov a ľudia si ťa po čase začnú mýliť s native speakermi, ani nebudeš vedieť ako.

Ako všetko dobré, aj tieto tri typy sa dajú kombinovať a po prvých pár minútach či hodinách, kde si môžeme okrem učenia jeden druhého oťukať, Ti budem neustále prispôsobovať hodiny tak, aby sme nezostali na mŕtvom bode a mali stále o čom diskutovať, v čom napredovať a o čo sa snažiť.

Pri učení sa nemusíš ničoho báť, pretože nie je dôležité to, čo nevieme, ale čo sme ochotní vedieť.Kontaktný formulárNapísať referenciu