Speak & sprechen :-)Mária U.

Mária Urbanová
Účet overený:
anglický jazyk, slovenský jazyk, nemecký jazyk - zš
Trenčín, Púchov
Doučuje aj cez skype / internet
8€ - 10€ za 60 minút
poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
24h priemerná rýchlosť odpovede

Zdravím všetkých záujemcov o štúdium jazykov!

Učenie (sa) jazykov je skvelá vec. Je to proces neustáleho objavovania a osvojovania si nielen slovnej zásoby, gramatiky, výslovnosti, ale aj nového pohľadu na svet očami kultúry, ktorej jazyk študujeme.
Toľko filozofický úvod, dovoľte mi povedať niečo o mne: pracujem ako učiteľka na základnej škole, priamo v práci teda prichádzam do kontaktu s vekovou kategóriou 10 - 15 rokov, ktorej sa snažím vštepovať ak nie lásku, tak aspoň sympatie k štúdiu jazykov.
Súkromným doučovaniam sa mimo doučma.sk venujem už od mojich vysokoškolských čias, doučovala som aj stredoškolákov, maturantov a dospelých. Doučovania robím na mieru podľa požiadaviek a potrieb konkrétneho človeka. Zameriavame sa najčastejšie na zlepšovanie funkčných komunikačných schopností, ako aj na na problematické aspekty gramatiky a výslovnosti. Pritom trénujeme aj receptívne (počúvanie a čítanie s porozumením) a produktívne (rozprávanie, písanie) zručnosti.

V prípade potreby viem preukázať referencie od rodičov/žiakov, s ktorými som spolupracovala/spolupracujem (nie sú registrovaní na doučma.sk), prípadne sa viem preukázať mojím diplomom a vysvedčením o štátnej skúške na úrovni C2 (sem to fotiť nejdem, sú to citlivé dokumenty, ktoré podľa mňa nemajú čo robiť na webe).

Môžete využiť aj priamy kontakt (rýchlejšie odpoviem): mail: *****@***
alebo tel. č. ********Referencie

Slečna Mária pomáhala našej dcére s angličtinou odkedy sme už so ženou nestačili šiestackej angličtine :) Chodila na hodiny nachystaná, používala vlastné materiály, nechavala našej dcére Vaneske nejaký pracovný list z ktorého sa potom dalo opakivať na hodiny v škole. Na našej dcére tak trochu praxovala ale Vanes sa na hodiny s ňou tešila a všimli sme si aj neskôr na dovolenke že sa nebála objednať sebe a potom aj nám po anglicky. A pani učiteľka v škole sa čudovala,,pýtala sa či sme Vanesku dali do jazykovky. Ďalší rok učila aj mladšieho syna- takisto sme boli spokojný. Oceňujeme trpezlivý prístup k deťom. Držíme palce a ďakujeme! Ján a Iveta M.

Ján M. - 15. 8. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu