Nemčina cez Skype pre dospelýchJana K.

Jana K
Účet overený:
nemecký jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
1 odučená lekcia
15€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Vyučujem nemecký jazyk od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Viem sa časovo prispôsobiť a hodiny je možné mať aj cez víkend. Vystavujem faktúru na svoju jazykovú školu.

Pred prvou hodinou spravidla mávam s každým novým študentom krátke stretnutie na Skype, na ktorom sa môžete spýtať, čo vás zaujíma ohľadom hodín, dohodneme sa na podrobnostiach (materiály, dni, časy, úroveň, ...). UČÍM LEN CEZ SKYPE.Referencie

Velmi dobre hodiny nemciny na mieru. Uz 5 mesiacov spolupracujem s pani Jankou a zaznamenal som obrovsky posun. Nasli sme kompromis v case, pani lektorka mi vzdy prichysta vhodne cvicenia, zada domace ulohy na precvicenie uciva osamote, na zelanie da aj posluchy na mojej urovni a bez problemov prisposobi hodinu specialnym poziadavkam, ktore obcas mavam. Velmi ochotne dava rady navyse a pocas celej doby bola vzdy veselo naladena. Vedeli sme sa nejak dohodnut pocas mojej dovolenky, co ma tesi. Maximalna spokojnost, dakujem.

Peter H. - 18. 8. 2019

Som veľmi spokojná s hodinami cez Skype, lebo vždy pracujeme s kvalitnými a prehľadnými materiálmi, učivo na seba nadväzuje a Janka je nielen ochotná, spoľahlivá, ale aj trpezlivá všetko opakovane vysvetliť. Hodiny prispôsobuje mojim potrebám a ja nemám absolútne nič, čo by som mohla vytknúť. Za mňa 10/10.

Dorota K. - 1. 8. 2019

Janka je perfektná lektorka – profesionálna, veselá, nadšená. Na hodiny je vždy pripravená a hlavne vysvetľuje všetko polopatisticky. Dnes by som už iné ako súkromné hodiny asi ani nechcela, pretože sú flexibilné, prispôsobené na mieru, ide sa mojím tempom a môžem sa pýtať hlúpe otázky, ktoré by som sa pred skupinou hanbila spýtať. :D Určite odporúčam všetkým, ktorí sú na tom podobne... :)

Martina M. - 17. 7. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu