Prijímam aj nových študentovJaro P.

Jaro P.
Účet overený:
matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, matematika v anglickom jazyku, matematický softvér
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
2 odučené lekcie
10€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
100% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede
hodnotil 1 študent

Som študentom matematiky na Univerzite v Manchestri a absolventom International Baccalaureate študijného programu na gymnáziu Jura Hronca v Bratislave. Mám skúsenosti s doučovaním stredoškolskej a vyššej matematiky, ale aj základov matematického myslenia pre mladších žiakov.

Verím tomu, že jedným z hlavných dôvodov prečo matematika ostáva pre mnohých študentov nepochopená, je nedostatok individuálneho prístupu pri vysvetľovaní učiva. Pre pochopenie tak abstraktných konceptov ako matematika vyžaduje, každý študent potrebuje trochu iný uhol pohľadu. Na mojich hodinách si dávam mimoriadne záležať na tom, aby sme so študentmi našli spôsob vyučovania, ktorý vyhovuje práve im -- nech už je ich vzťah k matematike akýkoľvek.

Okrem doučovania so školským učivom, pripravujem žiakov na monitor, prijímacie skúšky na strednú a vysokú školu ako aj vysokoškolákov na nematematických odboroch. Takisto ponúkam doučovanie matematiky v angličtine pre bilingválne školy alebo prípravu na matematické testy pre britské univerzity, ako sú MAT, STEP či TMUA.

Všetky moje hodiny prebiehajú online.Referencie

Tatiana P. Tatiana P.
2 odučené lekcie

Veľmi ochotný a priateľský prístup. Vie veci vysvetliť zrozumiteľne a jednoducho rôznymi spôsobmi, podľa toho čo vám vyhovuje. Rozhodne odporúčam, mal so mnou vždy trpezlivosť a vedel mi vysvetliť všetky nejasnosti. - 21. 11. 2020

Janka Z. Janka Z.
0 odučených lekcií

Veľmi dobrý prístup, je ochotný vysvetliť všetko a zrozumiteľne. Ak sa náhodou stane že niečomu nechápete on pokračuje vo vysvetľovaní dokým to nepochopíte. Keď s niečím potrebujem pomôcť odpíše mi hneď ako sa dá. Najneskôr do 30 min. Určite odporúčam! - 19. 11. 2020Kontaktný formulár