„Myseľ, ktorú rozšíri nová skúsenosť, sa nikdy nemôže vrátiť k svojim starým rozmerom.“Mgr. Silvia M.

Silvia M
Účet overený:
štatistika
Trnava, Topoľčany, Piešťany
25€ - 30€ za 60 minút
doobeda, poobede, víkend
100% zodpovedaných správ
1h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte. Doučím štatistiku, pomôžem s hypotézami, výskumnými otázkami, interpretáciou, vysvetlím, poradím... Vyštudovala som psychológiu a štatistika ma baví :-)Referencie

Silvia je naozaj skvelá doučovatelka, veľmi mi pomohla. Bola veľmi ochotná. Ďakujem:) Emily

Emília S. - 24. 5. 2020

Silvia bola milá. Veľmi mi pomohla so štatistikou k diplomovej práci. Prístup bol super. Spoluprácu hodnotím veľmi dobre. Vždy ochotne a trpezlivo odpovedala na moje otázky. Určite odporúčam.

Alka G. - 28. 4. 2020

Silvia bola milá, príjemná a veľmi trpezlivá. Bola som s ňou veľmi spokojná. Výborne sa s ňou spolupracovalo. Nemôžem nič iné, ako len odporúčať.

Kristína J. - 24. 4. 2020

Silvia je skvelá :) pomohla mi s doučovaním so skúškou na štatistiku, z jej strany veľká ochota vysvetliť aj tie najtažšie veci jednoducho. Skvelá spolupráca.

Petra B. - 22. 4. 2020

doučko bolo skvelé, veľmi odporúčam, výborná spolupráca a ochota

Vladimira R. - 6. 11. 2019

Zo Silviou bola som spokojná. Ona veľmi jednoducho môže vysvetliť komplikované štatistické veci.Takže veľmi dobrá aj v interpretácie výsledkov.

Viktoria K. - 5. 11. 2019

Z mojej strany super skúsenosť, Silvika mi pomohla pri dokončovaní diplomovej práce zo psychológie, prešla si celú moju prácu a vhodne doplnila pripomienky, má veľmi dobrý prehľad a naozaj vie jednoducho a logicky poradiť aj s náročnejšími vecami. Určite odporúčam, profesionálny a milý prístup. :)

Darina B. - 4. 11. 2019

S doučovaním som veľmi spokojná. Pozitívny prístup, veľká trpezlivosť, ochota vysvetliť učivo čo najjednoduchšie. Odporúčam.

Nikola B. - 1. 11. 2019


Kontaktný formulárNapísať referenciu