Výučba anglického jazyka šitá na mieruMartina J.

Martina Jeřábková
Účet overený:
anglický jazyk
Prešov
10€ - 15€ za 60 minút
poobede,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
50% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Rada Vám pomôžem pri zdokonalení, alebo naučení sa anglického jazyka. Angličtina je mojou vášňou už roky a rada by som inšpirovala aj iných, aby v sebe našli nadšenie pre tento jazyk.

Na vysokej škole som študovala odbor anglistika a amerikanistika. Mám skúsenosti so skupinovou aj individuálnou výučbou, učila som taktiež Callanovou metódou, pripravovala som študentov na pohovory, maturity...you name it, I've probably done it. :)

Hodiny viem plne prispôsobiť Vašim požiadavkám a potrebám. Na všetkom sa vieme dohodnúť na prvej, úvodnej hodine, ktorú poskytujem ZDARMA.
Na mieste výučby sa vieme dohodnúť tiež.

V prípade, že chcete absolvovať výučbu viacerí, vieme sa dohodnúť na cene. The more the merrier :)
Na výučbe mám rada uvoľnenú atmosféru, ktorá podľa mňa prispieva k pozitívnemu prístupu k študovaniu cudzieho jazyka.Referencie

Martina je super, chodíme k nej spolu s priateľkou už štvrtý mesiac a sme veľmi spokojní. Jej hodiny sú plné pohody a dobrej nálady. Atmosféra bola už od prvého stretnutia príjemná a uvoľnená. Nemá problém sa kedykoľvek časovo prispôsobiť našim potrebám. Vie vysvetľovať veľmi jednoducho a zrozumiteľne. Jej prístup je výborný, cítime výrazné zlepšenie v anglickom jazyku.

Jakub D. - 4. 4. 2020


Tento doučovateľ aktuálne nie je dostupný. Skús kontaktovať niektorého z odporučených.

Napísať referenciu