Lenka V.

Lenka Valachová
Účet overený:
anglický jazyk, plávanie - deti, dospelí - príprava na skúšky, prijímačky, kondičná príprava, plávanie
Banská Bystrica, 974 01
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer,
80% zodpovedaných správ
2h priemerná rýchlosť odpovede

Inžiniersky stupeň štúdia som študovala v anglickom jazyku. Strávila som niekoľko mesiacov v USA, kde som si zlepšila komunikačnú angličtinu. Doučovanie ma neskutočne baví! :) Rovnako ako neustále sa vzdelávanie. Rada spoznám každého, kto má záujem sa angličtinu učiť a posunúť sa ďalej! :)

Od ôsmich rokov som sa venovala plávaniu a pretekala 12 rokov. Mám skúsenosti s výukou základov plávania detičiek, ako aj dospelých ľudí. Pomôžem Vám s prípravou na prijímacie testy a skúšky v plávaní.

Neváhajte sa ozvať, na každú otázku veľmi rada odpoviem. :)Referencie

Lenka je milá, zábavná a veľmi dobrá doučovateľka.Hodiny s ňou ma nesmierne bavili a vždy som sa na ne tešila.Pripravovala ma na maturitnú skúšku z angličtiny, z ktorej som vďaka nej mala veľmi dobré výsledky.Môžem len odporúčiť.:-)

Laura K. - 7.9.2018

Lenku ako učiteľku môžem s radosťou odporučiť. Hodiny s ňou boli plnohodnotne, náučné a príjemné. Už po pár hodinách som videla na sebe pokrok a túžbu, ktorá viedla k vyššiemu záujmu o angličtinu. Okrem toho má veľmi priateľský prístup a ochotu prispôsobiť sa presne vašim požiadavka, čo je veľké plus. Veľká spokojnosť.

Andrea M. - 4.9.2018

Hrava a kreatívna forma výučby, príjemný, korektný a dochvíľny prístup. Spôsob učenia ktorým Lenka doučuje, je na vysokej úrovni. Na doučovanie v jej prítomnosti sa vždy teším. Môžem len vrelo odporučiť :)

Filip S. - 23.8.2018

Počas dvoch rokov som s Lenkou dosiahla pokrok v konverzačnej angličtine ,v ktorý som ani nedúfala :) Jednoznačne som nadobudla väčšiu suverenitu v komunikácií s klientami , ale aj v bežnej komunikácií s anglicky hovoriacimi napr. v dovolenkových destináciách . Hravá a kreatívna forma výučby nenudí a posúva hranice mojich vyjadrovacích možností tak intenzívnym tempom , ako mi vyhovuje .

Iveta K. - 8.7.2017


Kontaktný formulár


Napísať referenciu