Tréning nemeckého jazyka do života a praxe /Skype / Bratislava/ Lektor v ijavJaroslav K.

Jaroslav Kroupa
Účet overený:
nemecký jazyk - business, nemecký jazyk - konverzácie, nemecký jazyk - všetky úrovne, nemecký jazyk - pokročilý, nenemecký jazyk - začiatočník, nemčina
Viedeň, Bratislava - Lamač, Zvolen
Doučuje aj cez skype / internet
12€ - 15€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
4h priemerná rýchlosť odpovede

U mňa nájdete odpoveď na otázku:

AKO NATRÉNOVAŤ NEMECKÝ JAZYK DO ŽIVOTA A PRAXE? (bez učenia slovíčok a gramatiky naspamäť)

Žil som deväť rokov vo Viedni a som presvedčený, že nemčina sa naučiť nedá. Dá sa však natrénovať a to až na takú úroveň, ktorá zodpovedá našej potrebe, pretože ovládanie cudzieho jazyka nie je vedomosť ale schopnosť.

Len nesmieme prestať trénovať, lebo tak ako ochabne svalstvo, tak sa začne strácať aj naša úroveň cudzieho jazyka. Buď sa stávame v úrovni cudzieho jazyka lepší alebo horší. Neexistuje žiadny pevný bod.

AKO PREBIEHA TRÉNING NEMČINY?

Začiatok spolupráce začína telefonickým rozhovorom (+436 604 407 760) alebo dohodnutím osobného stretnutia (budujseba@gmail.com).

1. Nie je dôležité len ako sa učíme ale aj čo sa učíme. V prvom kroku zasielam mnou napísaný príbeh s nahrávkou(mp3), ktorý obsahuje okolo 200 najpoužívanejších slov a tvorí niečo cez 50% nemeckého jazyka.

2.Ďalší postup je príbeh s nahrávkou(mp3), ktorý obsahuje okolo 700 najpoužívanejších slov a tvorí 70% nemeckého jazyka.

Prvé dva kroky slúžia na vytvorenie nemeckého prostredia, ktoré je takto k dispozícií 24h denne. Zároveň slúžia aj na vytvorenie veľmi dobrých základov v nemčine, ktoré sú pre každého nevyhnuté nezávisle od pracovného zamerania.

Počas tréningov zostavujem pre každého klienta individuálnu slovnú zásobu, ktorú vie integrovať do svojho života. „Deutsch für dein Leben“.

Každý potrebuje inú nemčinu v závislosti od povolania alebo životného smerovania, rovnako ako každý potrebuje inú intenzitu tréningu.

Mimo tréningových dní zasielam odkazy na nemecké piesne a mnou vytvorené doslovné preklady, ktoré napomáhajú rozširovaniu slovnej zásoby ako aj skladbám viet a porozumeniu viacerým prízvukom.

Po dohode s klientom prebiehajú tréningy cez skype alebo na osobnom stretnutí od štvrtku do piatku v Bratislave.

Cenník:
OSOBNÝ TRÉNING NEMČINY (1-4x týždenne)
15€/ tréning (1 osoba/1h)
12€/ tréning (1 osoba/45min)

Pre tých, ktorí nemajú čas na pravidelné doučovanie a predsa by sa chceli začať učiť:

OSOBNÝ MENTORING NEMČINY (1x mesačne)
25€/ mentoring (1 osoba/1h)

V prípade akýchkoľvek otázok som Vám veľmi rád k dispozícii (budujseba@gmail.com, +436 604 407 760)Referencie

Odporúčam Jaroslava, je to skvelý účiteľ, veľmi trpezlivý a má individuálny prístup. Jeho metóda funguje, učíme sa ako deti a skutočne napriek tomu, že sa venujem nemčine len na hodinách začínam mať prirodzené pozitívne výsledky a začína ma jazyk baviť a postupne nabaľujem slovnú zásobu a gramatiku nenásilnou formou a bez stresu. Skladám už vety samostatne. Taktiež Jaroslav používa svoje nahrávky, ktoré si môžem hocikedy púšťať a pomáhajú mi v pasívnej nemčine. Využíva aj špeciálne texty, ktoré mi uľahčujú učenie a fixovanie slovnej zásoby. Takže veľká vďaka a som rada, že som si vybrala práve tohto lektora. 

Iveta O. - 18. 2. 2020

Jaroslav ma učí NJ cez skype od decembra. Patrím k tým starším študentom a potrebujem veľa opakovať a dookoloa vysvetľovať to isté po lopate. Jaro je trpezlivý, hodiny prispôsobuje - opakujeme pokiaľ nepochopím 😊 Jaro je flexibilný, zodpovedný, na hodiny vždy pripravený. Jeho formu učenia určite odporúčam.👍

15. 2. 2020

Jara som si vybral podľa popisovaného prístupu, ktorý nie je o biflovaní sa slovíčiek ale všetko je podané formou komunikácie s ohľadom na vedomosti študenta. Jeho nahrávky a proaktívny prístup nemajú chybu a celkový prístup sa mi veľmi páči. Mojím cieľom je práca v Rakúsku a veľmi mi pomohol so životopisom a prípravou na pohovor. Dokáže sa časovo prispôsobiť a spolupráca s ním je podľa mňa úplne príkladná.

Richard R. - 13. 2. 2020

Jaroslav ma síce neučil, ale pomohol mi s komunikáciou s rakúskymi úradmi. Touto formou by som sa mu chcela poďakovať.

Anna B. - 12. 1. 2020

Flexibilný “tréner”pohotovo reagujúci,prispôsobí sa požiadavkám študenta. Vyučovanie nenásilnou formou ale cieľavedomo. Pohľad na vyučovanie trosku inak...

Iveta P. - 21. 11. 2019

Odporucam Jaroslava na kurzy nemeckeho jazyka. Je velmi proaktivny a flexibilny. Vie sa priposobit mojmu velmi narocnemu casovemu harmonogramu.

Peter H. - 16. 10. 2019


Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu