Doučovanie ruštiny, ukrajinčiny a poľštiny v SkypeIryna C.

Iryna Chybor
Účet overený:
ukrajinský jazyk, poľský jazyk, ruský jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer,

Vzdelaním som učiteľkou ukrajinského jazyka a literatúry, pričom som sa tejto oblasti venovala v rámci svojho niekdajšieho univerzitného pôsobenia. Mám tiež skúsenosti s vyučovaním ukrajinčiny ako cudzieho jazyka (a taktiež s vyučovaním jazykovedných i literárnovedných disciplín na univerzitnej ukrajinistike).

V rámci svojho univerzitného aj pouniverzitného štúdia som absolvovala doplnkové štúdium poľského jazyka a neskôr som začala pôsobiť ako lektorka poľského jazyka a kultúry na univerzite.

Keďže pochádzam z Ukrajiny, od útleho detstva som v intenzívnom jazykovom kontakte s ruštinou aj ruskými reáliami, a teda som prirodzene bilingválna (hovorím plynule po ukrajinsky aj rusky). To mi tiež umožnilo štyri roky pracovať v ruskojazyčnom prostredí (Taurická univerzita na Kryme). Vzhľadom na svoje pedagogické aj širšie jazykové vzdelanie, ako aj vzhľadom na svoje rôznorodé (nielen metodické) skúsenosti s vyučovaním cudzích jazykov na univerzitách, jazykových kurzoch aj na súkromných hodinách predpokladám, že dokážem adekvátne pôsobiť aj ako lektorka ruského jazyka.Kontaktný formulárNapísať referenciu