Kvalitné doučovanie žiakov ZŠ, pomoc s vypracovaním domácich úloh, konverzačné hodiny ruštinyZuzana V.

Zuzana Viechová
Účet overený:
ruský jazyk, slovenský jazyk - zš, slovenský jazyk pre cudzincov, prírodopis, vlastiveda, anglický jazyk - zš, ruština, matematika - zš, prírodoveda, biológia - zš, zemepis, geografia - zš, fyzika - zš, ručné práce, paličkovanie
Bratislava - Nové Mesto
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend
dochádza za študentom
100% zodpovedaných správ
7h priemerná rýchlosť odpovede

Volám sa Zuzana a rada pomôžem Vašim deťom s prípravou do školy a doučovaním – pre žiakov 1.stupňa základnej školy - všetky predmety; pre žiakov 2. stupňa - doučovanie slovenského jazyka a literatúry, ruského jazyka, geografie, biológie a fyziky.

Preferujem osobné stretnutie, avšak v tejto momentálnej situácii aj cez gmail hang. Na hodinách mi ide o vybudovanie uvoľneného prostredia, v ktorom sa na študenta netlačí. Učenie musí byť – a to hlavne pre deti – príjemné a zábavné.

Vynakladám maximálne úsilie, aby sa Vaše deti posúvali ďalej.
Všetkým záujemcom taktiež ponúkam doučovanie a konverzačné hodiny ruského jazyka (šesť rokov som žila a študovala v Moskve), resp. slovenčiny pre rusky hovoriacich záujemcov.

A na záver - pre tých, čo majú záujem o ručné práce ponúkam výuku paličkovania, vyšívania, štrikovania, háčkovania, tkania na ráme – aj relaxovať sa treba naučiť :)

Kontakt: *****@***
******** - pokiaľ nezdvihnem, ozvem sa Vám späť (učím)Kontaktný formulárNapísať referenciu