Angličtina cez SkypeSoňa G.

Soňa Gyönyörová
Účet overený:
anglický jazyk
Doučuje aj cez skype / internet
10€ - 12€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,

Ahojte, priatelia!

Rada vám pomôžem s angličtinou, ktorú už druhý rok študujem na Univerzite Komenského v BL. Okrem školy používam angličtinu skoro stále.

Prvá skúšobná hodina je zadarmo. Na nej si určíme vašu úroveň angličtiny, ukážete mi vaše predstavy a cieľe a hneď sa aj pustíme do práce. Následne mi dáte vedieť, či budete mať záujem o ďalšiu spoluprácu.

Hodiny budú zameraré najmä na efektívnosť, pretože učiť sa vie každý, ale nie každý sa naučí. Schopnosť a rýchlosť naučiť sa závisí predovšetkým od spôsobilosti učiteľa, záujmu a vytrvalosti študenta a metóde vyučovania (presný výzor hodiny si ukážeme na našom prvom online stretnutí). Mojim cieľom je dať vám veľa priestoru na precvičovanie si jazyka pod dohľadom a v príjemnom prostredí. Dlhé, statické a pasívne sedenie aj na tej najlepšej prednáške vás veľa nenaučí, len vás fyzicky pripraví na spánok.

Celý čas budeme používať len anglický jazyk, aj z tohto dôvodu je veľmi dôležité určiť vašu súčasnú úroveň. Témy, ktorým sa budeme venovať a slovná zásoba, ktorú budeme používať budú relevantné vašim jazykovým cieľom.

Učenie sa hocičoho je celoživotná skúsenosť. Teoreticky môžete stráviť celý svoj život učením sa jazyka (alebo hre na klavíri). Nezabudnite, že jazyk je len kód: dôležitá nie je krása slov, ktoré používate, ale myšlienky, ktoré nimi prenášate.

Užívajte si zlepšovanie sa vo všetkom čo robíte!

Kontaktujte ma na gmail: cleanglassofwater@gmail.comKontaktný formulárNapísať referenciu