Profesionálne doučovanie taliančiny v Nitre. Vhodné pre začiatočníkov aj expertov.Mgr. Juliana F.

Juliana Fintová
Účet overený:
taliansky jazyk, talianska literatúra, taliančina, taliansky jazyk - konverzácie, preklad, tlmočenie, tvorba dokumentov, Prekladanie dokumentov, taliansky jazyk - business, taliansky jazyk - štátna skúška, taliansky jazyk - pokročilý, taliansky jazyk - začiatočník
Nitra, Nitra, 94911
8€ - 10€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
doučuje aj skupiny
100% zodpovedaných správ
19h priemerná rýchlosť odpovede

Ciao a tutti !!! 👋

Milujem Taliansko 🇮🇹 a taliančinu 🍕🍝🍷 , doučujem jednotlivcov i firmy. Dlhé roky úspešne rozvíjam schopnosti úplných začiatočníkov, posúvam úroveň mierne pokročilých a pravidelne pripravujem aj expertov pred ťažkými skúškami.

Spolu s doučovaním zvládam taktiež preklad dokumentov, kontrolu a verifikáciu pracovných i obchodných zmlúv, tlmočenie, preklady korešpondencie a komunikácie v taliančine.

Mám vysokoškolské vzdelanie, absolvovala som desiatky odborných stáží na univerzitách v Taliansku a stovky návštev za účelom spoznávania Talianska 🇮🇹 .

Rada Vám pomôžem pri príprave na predmetové skúšky, maturitné skúšky, prijímacie pohovory, brigády a pracovné pobyty v Taliansku.

Môžem ponúknuť osobitý prístup, variabilitu tém, bohatú zásobu literatúry a zameranie lekcí pre rôzne stupne a obtiažnosti taliančiny podľa Vašich znalostí a cieľov.

Zrozumiteľnosť lekcií, osobný prístup a príjemná forma doučovania Vám zaručene prinesie výsledky.

Budem sa na Vás tešiť.


"A chi vuole, non mancano modi"Referencie

Som velmi spokojny. Odporucam kazdemu

Robko P. - 4. 10. 2018

Pani Fintová je výborná učiteľka a odborníčka. Mám skvelý pocit z každej hodiny doučovania. Ďakujem.

Miroslava U. - 29. 10. 2015

Pani Fintova je nielen skvela odbornicka, ale aj ucitelka s ludskym pristupom, vie pochopit a povzbudit. Velka vdaka.

Julia - 21. 8. 2015

Pani Fintová je skvelá taliančinárka, ktorá výučbu prispôsobuje schopnostiam a potrebám každého študenta. Veľmi sa mi páčil jej priateľský a ústretový prístup, vďaka čomu boli hodiny príjemné a bez stresové. Zvlášť oceňujem jej dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým mi pomohla s náročnými odbornými prekladmi. Každému, kto potrebuje pomôcť s výučbou taliančiny môžem Mgr. Fintovú len odporučiť. :) Silvia

Silvia - 15. 3. 2015

Děkuji za skvělou výuku, která mi dala vše, co jsem očekávala, a skvěle mě připravila na můj pobyt v Itálii. Ještě jednou děkuji, Mgr. Kateřina Krausová

Kateřina K. - 27. 2. 2015


Kontaktný formulárNapísať referenciu