Príjemné a efektívne konverzácie v anglickom jazyku cez skype/facetime...Lenka L.

Lenka Liebig
Účet overený:
angličtina - zš, anglický jazyk - conversations, angličtina - začiatočník, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk, anglický jazyk - komunikácia, angličtina, angličtina - konverzácia
Frethun, Francúzsko
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 17€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
80% zodpovedaných správ
11h priemerná rýchlosť odpovede

Ahojte!
Som 28-ročná absolventka Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Vyštudovala som odbor všeobecné lekárstvo.
Angličtine sa venujem od svojich 11 rokov a používam ju v každodennej komunikácii. Absolvovala som taktiež kurz medicínskej angličtiny.
Moje hodiny spočívajú len v čistej konverzácii v anglickom jazyku. Môžme rozobrať zaujímavú tému, aký ste mali deň, či čokoľvek, čo vás bude zaujímať. Myslím si, že cudzí jazyk sa najlepšie na človeka tzv. "nalepí" práve používaním a preto sú moje stretnutia so študentnmi založené priamo na tom. Môžme komunikovať prostredníctvom skype, facetime, whatsapp, viber, mesenger. Vzhľadom na to, že žijem v zahraničí (Francúzsko), nie sú možné osobné stretnutia.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. Budem sa veľmi tešiť vášmu záujmu.Kontaktný formulárNapísať referenciu