Anglicky EZ-PZMartin L.

Martin Lauko
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - komunikácia, anglický jazyk - príprava na maturitu, anglický jazyk a literatúra
Bratislava
Doučuje aj cez skype / internet
doobeda, poobede, večer, víkend,
70% zodpovedaných správ

Volám sa Martin Lauko. Venujem sa angličtine vyše 20 rokov. Mám 1,5 ročné pracovné skúsenosti zo školstva a momentálne pracujem v súkromnej sfére (pre firmy aj podnikateľov) ako lektor v rámci jazykovky. Venujem sa aj všeobecnej AJ podľa (A1-C1), maturitám, doučovaniu a dokážem sa prispôsobiť Vašim požiadavkam. Mám ukončené štúdium na gymnáziu C.S. Lewisa v Ba so štátnicou B2 základná - viac ako 28h AJ týždenne + Britský a USA učitelia + predmety v AJ, skrátka komunikácia na dennej báze. Taktiež mám ukončenú Univerzitu Komenského (ped. fakulta) Mgr. - psychológia a AJ + literatúra C2 úroveň.

Starosti s dochádzaním nie sú problém. Poskytujem doučovanie aj cez Skype takže, nie je treba nikam chodiť, stačí mať slúchadlá a mikrofón a hodina môže začať.

Ak hľadáte individuálny prístup, native speaker výslovnosť a vysokú flexibilitu v rámci hodín ste na správnom mieste. Nájdeme čas, ktorý bude vyhovovať obom stranám. Odporučíme knihu/materiál primeraný Vašim schopnostiam, ako správne využiť Váš potenciál v rámci učenia sa jazyka, dodáme príjemnú atmosféru a k tomu veľa zábavy s anglickým jazykom na základe každodenných prežitkov a situácií. Ak máme správne stanovený cieľ, otázka u študentov:

Čo poskytujem?
Čítanie, posluchy, gramatika, slovná zásoba, písanie, výslovnosť, konverzácie a mnoho ďalšieho + novinky zo sveta angličtiny nájdete v rámci našich hodín. Garancia zlepšenia sa z hodiny na hodinu a posúvanie znalostí z AJ v zmienených sférach.

V prípade, že Vás tieto informácie oslovili a mali by ste seriózny záujem o moje služby, neváhajte ma kontaktovať správou alebo na: lauko.martin@gmail.com
I am looking forward to your messages.

P.S. Podrobnosti vieme dohodnúť následne na základe Vašich požiadaviek a cieľov.Kontaktný formulárNapísať referenciu