Rozprávaj anglicky už od prvej hodiny!Mgr. Andrea H.

Andrea Halagová
Účet overený:
anglický jazyk, anglický jazyk - business, anglický jazyk - advanced, anglický jazyk - conversations, anglický jazyk - certifikáty, anglický jazyk - štátna skúška, anglický jazyk - príprava na maturitu, obchodná angličtina, anglický jazyk - zš, anglický jazyk - sš, anglický jazyk - vš, príprava na pohovor, preklad, anglický jazyk - mierne pokročilý, anglický jazyk - začiatočník, anglický jazyk - pokročilý, slovenský jazyk pre cudzincov
Košice
Doučuje aj cez skype / internet
15€ - 20€ za 60 minút
doobeda, poobede, večer, víkend,
dochádza za študentom
doučuje aj skupiny
70% zodpovedaných správ

Kontakt:
-email: spacebridge.english@gmail.com
-tel.: +421 910 221 441

Som vyučená učiteľka anglického jazyka a literatúry, zakladateľka SpaceBridge - Jazykového Inštitútu, ktorý je licencovaným partnerom priamej metódy SPEAK, ktorá zaručí to, že na hodine budeš rozprávať 6x viac ako inde a tvoj progres bude 4x rýchlejší.

Hodinu vždy prispôsobujem potrebám študenta. Urobím všetko pre to, aby uspel v dosiahnutí svojho cieľa :)

Chodila som na bilingválne gymnázium, strávila som nejaký čas v Anglicku a mám viac ako 4 roky praxe s učením individuálnych, skupinových, či firemných kurzov.

Ponúkam hodiny individuálne, face-to-face alebo online, súkromné skupinové kurzy ale aj verejné skupinové kurzy, ktoré nájdeš na WWW.SPACEBRIDGE.SK. V prípade skupinovej výučby je cena na osobu nižšia.

Miesto výučby je na Ulici Pribinová 8, Košice alebo na mieste určenom Vami (napr. u Vás v práci), už podľa dohody. Čas a frekvencia hodín sú určené podľa vzájomnej dohody. Platba vopred.

Chceš sa vzdelávať aj vo voľnom čase? Sleduj SpaceBridge aj na sociálnych sieťach!
-FB: https://www.facebook.com/spacebridge.english
-INSTA: https://www.instagram.com/spacebridge.english/Fotky a certifikátyKontaktný formulárNapísať referenciu